Najważniejsze informacje

Artykuły
Wesołych Świąt od AXI IMMO Merry Christmas and Happy New Year 2020

23 grudnia 2019

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2020!

AXI IMMO życzy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia przepełnionych radością, spokojem i odpoczynkiem. Nowy Rok 2020 niech spełni wszelkie marzenia, będzie pełen optymizmu, szczęścia, powodzenia oraz sukcesów zawodowych. We wish You a Merry Christmas, full of peace and rest. May the New Year 2020 be full of optimism, happiness, prosperity and professional success and will make all your dreams come […]

Artykuły
W jakim biurze chcą pracować millenialsi?

22 maja 2018

W jakim biurze chcą pracować millenialsi?

Są kreatywni, oczekują ciągłych wyzwań i dobrze czują się w elastycznym środowisku pracy – to millenialsi, którzy według prognoz ManpowerGroup do 2020 r. będą stanowili trzecią, najliczniejszą grupę zawodową na świecie.

Artykuły
Top 5 inwestycji magazynowych w budowie w Polsce ranking AXI IMMO

21 marca 2018

Top 5 inwestycji magazynowych w budowie w Polsce

Duże inwestycje dedykowane dla konkretnego klienta to popularny format na magazynowej mapie Polski. Wielkie sieci handlowe, najemcy z branż e-commerce, motoryzacyjnej i FMCG decydują się na inwestycje BTS albo w lokalizacjach centralnych z dostępem do infrastruktury drogowej lub w miastach, gdzie dostępność pracowników jest relatywnie wysoka.

Artykuły
Nowa organizacja przestrzeni – biuro dla branży prawnej

12 marca 2018

Jak zaprojektować biuro dla branży prawnej?

Branża prawna jest bardzo specyficzną i wymagającą dziedziną. Od prawników wymaga się profesjonalizmu, wiedzy i doświadczenia, a biuro prawne powinno być wizytówką firmy – prestiżowe i eleganckie.

Artykuły
DIAG-MED w IDEAL IDEA PARK IV

27 lutego 2018

DIAG-MED w IDEAL IDEA PARK IV

DIAG-MED wynajęła ostatnią dostępną powierzchnię ponad 1000 m kw. w kompleksie IDEAL IDEA PARK IV w Warszawie. Najemcę reprezentowała firma AXI IMMO

Artykuły
GTV

5 lutego 2018

GTV nowym najemcą w MLP Pruszków II

Dystrybutor akcesoriów meblowych i oświetlenia wynajął około 11,8 tys. mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w parku logistycznym MLP Pruszków II. Nowy obiekt zostanie przekazany firmie GTV w połowie marca 2018 roku. W transakcji pośredniczyła firma doradcza AXI IMMO.

1 2 3 16

Powierzchnie
biurowe

BIURA