Nowe biuro AXI IMMO Group znajduje się na 24. piętrze budynku Spektrum Tower w Warszawie. Nowa siedziba została urządzona zgodnie z najnowszymi trendami projektowania przestrzeni biurowych.

AXI IMMO w nowej siedzibie w Spektrum Tower

– Jako firma z branży nieruchomości, mieliśmy bardzo jasno sprecyzowane oczekiwania co do własnej siedziby. Zależało nam na powierzchni funkcjonalnej, w wysokiej klasy biurowcu z dogodnym dostępem dla odwiedzających nas kontrahentów. Kluczowym czynnikiem jaki przesądził o wyborze miejsca na nową siedzibę firmy było usytuowanie Spektrum Tower w samym centrum Warszawy. – mówi Renata Osiecka, Partner Zarządzająca w AXI IMMO.

– Otwarcie nowego biura to kolejny etap w rozwoju naszej firmy. Z roku na rok dynamicznie zwiększamy zatrudnienie oraz udziały w rynku. Nowe biuro zostało zaprojektowane zgodnie z potrzebami pracowników z uwzględnieniem specyfiki każdego z działów. Nad jego funkcjonalną aranżacją czuwał zespół specjalistów, którzy na co dzień doradzają naszym klientom przy wyborze i aranżacji powierzchni biurowych. – dodaje Renata Osiecka, Partner Zarządzająca w AXI IMMO.

Nowe biuro dopasowane do stylu pracy pracowników

Biuro AXI IMMO w nowej siedzibie w Spektrum Tower podzielone jest na kilka stref dostosowanych do rytmu i charakteru pracy pracowników.

W projekcie uwzględniono przestrzeń spotkań, przestronne sale konferencyjne a także gabinety dla osób spędzających większość czasu pracy w biurze. Meble do biura dostarczyła firma Helikon Meble Biurowe S.A.

Dział Office AXI IMMO odpowiedzialny był za pełną realizację projektu od analizy rynku, selekcji budynków, negocjacji warunków finansowych umowy najmu, po analizę środowiska pracy i zarządzanie procesem aranżacji wnętrz.

Spektrum Tower nie tylko biura ale przestrzeń usług

Spektrum Tower to 122-metrowy nowoczesny budynek z ponad 28 000 mkw. wysokiej klasy powierzchni biurowej do wynajęcia. Wierzowiec posiada 28 pięter. Przestrzeń może zostać łatwo podzielona na oddzielne biura od 80 metrów wzwyż. Na niższych piętrach budynku znajdują się m.in.: kantyna, restauracje, kawiarnia oraz nowoczesna, całodobowa strefa fitness. W budynku ma swój odział także placówka prywatnej opieki medycznej.

Biurowiec SPEKTRUM Tower znajduje się przy ul. Twardej 18. Lokalizacja ta zapewnia łatwy dojazd wszystkimi środkami transportu publicznego (2 linie metra, tramwaje, autobusy, blisko stacja PKP).

Ponadto na podziemnych kondygnacjach biurowca na użytkowników czeka 314 miejsc parkingowych, co oznacza iż budynek posiada jeden z najlepszych współczynników w centrum miasta. Pod względem liczby miejsc parkingowych w stosunku do powierzchni budynku  jest to 1:89.

Biurowiec posiada certyfikat BREEAM, która potwierdza, iż budynek jest przyjazny środowisku.