AXI IMMO z dwiema nagrodami CiJ Awards 2016
CiJ Awards to międzynarodowy konkurs, który na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce jest organizowany od 15 lat. Nagrody CiJ Awards są przyznawane jako dowód uznania osiągnięć we wszystkich najważniejszych kategoriach związanych z rynkiem nieruchomości, w tym m.in. doradcom, deweloperom i inwestorom. Wręczenie nagród CiJ Awards 2016 odbyło się podczas uroczystej gali w warszawskim hotelu Westin 9 listopada br.

Od kilku lat udaje nam się utrzymać wiodącą pozycję w sektorze nieruchomości komercyjnych. Skutecznie rywalizujemy i wygramy na konkurencyjnym rynku. Nagrody dla najlepszego zespołu na rynku nieruchomości magazynowych i dla najlepszej lokalnej agencji są dla nas wyjątkowym wyróżnieniem. Cieszymy się, że nasza praca, osiągnięcia i jakość usług znalazły uznanie naszych klientów i partnerów biznesowych – komentuje Renata Osiecka, Partner Zarządzająca AXI IMMO.

AXI IMMO oferuje usługi doradcze w zakresie nieruchomości komercyjnych, w tym: wynajem i zarządzanie powierzchniami magazynowymi i biurowymi, zakup i sprzedaż gruntów inwestycyjnych, doradztwo inwestycyjne oraz zarządzanie nieruchomościami. Firma posiada biuro centralne w Warszawie oraz oddziały w Katowicach i Wrocławiu.

CEE CiJ Journal jest prestiżowym, wydawanym w kilkunastu krajach miesięcznikiem związanym z sektorem nieruchomości. CiJ Awards to jedna z najbardziej popularnych gal branżowych.