Pierwsza fabryka belgijskiego producenta DesleeClama w Łodzi

W ubiegłym miesiącu belgijski producent materacy - DesleeClama - uruchomił nowy zakład produkcyjny w Łodzi, na terenie parku logistycznego należącego do grupy SEGRO. 


29 września 2015
Monika Rykowska
Pierwsza fabryka DesleeClama w Łodzi

DesleeClama zajęła ostatnią wolną powierzchnię na terenie Segro Business Park Łódź. Całkowita powierzchnia magazynowo-produkcyjna wynajęta przez producenta obejmuje 3 300 mkw. Firma ma rozpocząć działalność na terenie obiektu na początku października.

Firma DesleeClama ma początku w 1928 roku. Zakład został uruchomiony przez belgijską rodzinę specjalizującą się w produkcji materacy. Firma posiada  biura i zakłady na 5 kontynentach. Roczne obroty firmy wynoszą  ok. 100 000 000 euro.

Segro Business Park Łódź oferuje powierzchnie typu cross-dock oraz obiekty SBU, których minimalna powierzchnia sięga 750 mkw. Powierzchnia gruntu wynosi 13,5 ha. Kompleks znajduje się w Łodzi w przemysłowej dzielnicy Widzew. Odległość od ścisłego centrum miasta wynosi 6 km na wschód. Dobrze rozwinięta infrastruktura – bliska odległość autostrady A2 i A2 umożliwia sprawne połączenia z innymi częściami kraju.

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com