Po zmianie siedziby głównej w Warszawie w AXI IMMO nadszedł czas na przeprowadzkę oddziału w Katowicach. Nowe biuro regionalne znajduje się w inwestycji Muchowiec Active Park, w Katowicach przy ulicy Francuskiej.

Śląski oddział AXI IMMO w nowym biurze

Nowe biuro regionalne AXI IMMO znajduje się w inwestycji Muchowiec Active Park, w Katowicach przy ulicy Francuskiej.
AXI IMMO jest jednym z pierwszych najemców wyjątkowego kompleksu sąsiadującego z Doliną Trzech Stawów.
Poza atrakcyjnym otoczeniem czynnikiem decydującym o wyborze tej lokalizacji był dla AXI IMMO również dogodny dojazd do centrum Katowic oraz do oddalonej o niespełna 2 km autostrady A4.

Zmiana biura to konsekwencja dynamicznego rozwoju naszej firmy. Poszukiwaliśmy nowego biura, które zapewni najwyższy standard naszym klientom, partnerom biznesowym, jak i pracownikom oddziału. Jako agencja doradcza zawsze zachęcamy naszych klientów do poszukiwania nieszablonowych rozwiązań i takim jest też Muchowiec Active Park, który oprócz wysokiej klasy powierzchni biurowych wyróżnia wyjątkowe otoczenie i bliskość terenów rekreacyjnych – komentuje Anna Głowacz, Dyrektor Oddziału AXI IMMO w Katowicach.

Muchowiec Active Park w Katowicach przy ulicy Francuskiej

Budynek oddany do użytkowania w ramach pierwszego etapu inwestycji, w którym firma wynajęła nowe biuro liczy trzy kondygnacje. Powierzchnia biurowa do wynajęcia znajduje się na dwóch poziomach i została zaprojektowana zgodnie z wytycznymi dla biurowców klasy A.

Kolejne etapy inwestycji przewidują budowę jeszcze dwóch budynków. Wszystkie trzy mają być do siebie podobne – pierwszy zbudowany jest na planie koła, kolejne również będą miały podobny kształt. Przeszklona fasada, gwarantuje nie tylko doskonałe doświetlenie, ale także kontakt z zielenią otaczającą kompleks. Dodatkowym atutem inwestycji są zewnętrzne tarasy z letnimi ogródkami.

Cały proces projektu: analizę rynku, negocjacje warunków najmu, analizę środowiska pracy i zarządzanie procesem aranżacji wnętrz przeprowadzili konsultanci działu Office AXI IMMO. Nowe biuro regionalne w Katowicach swoją stylistyką nawiązuje do siedziby firmy w Warszawie przy ul. Twardej i zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami w aranżacji i organizacji biur.