Uniq Logistic jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą transportowo-spedycyjno-logistyczną. Operator logistyczny oferuje szeroki zakres usług transportowych i spedycyjnych w relacjach krajowych i międzynarodowych, obsługę celną, magazynowanie i wszelkie dedykowane usługi logistyczne w zależności od indywidualnych potrzeb i specyfiki branży klienta.
Główna siedziba firmy znajduje się w Łodzi, ale swoje oddziały posiada również w: Poznaniu, Gdyni, Tczewie, Bydgoszczy, Piasecznie, Wrocławiu i Katowicach. Nowy magazyn jest kolejnym krokiem w rozwoju usług logistyki kontraktowej w magazynie firmy na rynku warszawskim.

Magazyn pod logistykę kontraktową w regionie Warszawy

Powstanie oddziału w Ożarowie Mazowieckim jest elementem strategii rozwoju firmy w Polsce. Elastycznie zareagowaliśmy na potrzeby naszych klientów i wynajęliśmy nową powierzchnię w regionie. Warszawa ma swoją siłę przyciągania, skala rynku też ma swoje znaczenie, dlatego uruchomiliśmy kolejny oddział w regionie – komentuje Grzegorz Pieniążek z Uniq Logistic.

Klient szukał magazynu pod logistykę kontraktową w regionie Warszawy. Najemcy zależało na magazynie w lokalizacji, która pozwoli na efektywną organizację łańcucha dostaw w skali regionu. Hillwood Ożarów II położony zaledwie 15 km od granic Warszawy, z dobrym dostępem do węzłów autostrady A2 oraz drogi ekspresowej S8 najlepiej spełnił oczekiwania klienta – dodaje Danuta Dzierżak z AXI IMMO.

Hillwood Ożarów II to nowoczesne centrum logistyczne, które oferuje łącznie prawie 29 000 mkw. w dwóch halach magazynowych. Park zlokalizowany jest w Ożarowie Mazowieckim, około 15 km na zachód od centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi nr 2 (E30) prowadzącej z Warszawy do Poznania. Nieruchomość łączy z autostradą A2 węzeł „Konotopa” oraz „Pruszków” oddalone 3 km od parku. Międzynarodowy port lotniczy im. „F. Chopina” oddalony jest o 16 km. Doskonała lokalizacja zapewnia także łatwy dojazd środkami komunikacji publicznej.