Srzedaż i zakup nieruchomości

W AXI IMMO świadczymy sługi związane z zarządzaniem procesem sprzedaży i zakupu nieruchomości na rynach komercyjnych i terenów inwestycyjnych, mając na celu ułatwienie transakcji dla klientów.

Nasze usługi są dostosowane do potrzeb Klienta, oparte o wiedzę, znajomość rynku oraz badania i analizy rynku nieruchomości.

Na rynku nieruchomości komercyjnych przy sprzedaży nieruchomości doradzamy inwestorom. Współpracując z naszymi międzynarodowymi partnerami oferujemy Klientom dostęp do światowego rynku nieruchomości komercyjnych.

Nasi wyspecjalizowani eksperci mający szerokie doświadczenie w obrocie nieruchomościami doradzają deweloperom i właścicielom nieruchomości i pomagają dotrzeć do inwestorów np. w transakcjach najmu zwrotnego (Sale & Leaseback) czy nieruchomościach BTS.

Doświadczeni doradcy AXI IMMO mający specjalistyczną wiedzę z zakresu sprzedaży i zakupu gruntów pod nowe projekty zapewniają doradztwo wsparcie transakcyjne jak również wyceny rynkowe.

Mając dostęp do szerokiej bazy nieruchomości oferujemy ponadto doradztwo przy sprzedaży i kupnie nieruchomości jeździeckich.

Biura na sprzedaż
BIURA

Kluczowe aspekty usługi doradztwa prze sprzedaży oraz przy zaakupie nieruchomości

Wycena nieruchomości

Przeprowadzenie profesjonalnej wyceny nieruchomości w oparciu o lokalne rynki nieruchomości, trendy i stan techniczny nieruchomości.

Przygotowanie oferty sprzedaży

Pomoc w przygotowaniu atrakcyjnej oferty sprzedaży, obejmującej opis nieruchomości, zdjęcia, plany oraz istotne informacje dla potencjalnych nabywców.

Poszukiwanie nieruchomości do zakupu

Aktywne poszukiwanie nieruchomości zgodnych z wymaganiami klientów chcących dokonać zakupu.

Prezentacje nieruchomości

Organizacja prezentacji nieruchomości dla potencjalnych klientów, zarówno w formie wirtualnej, jak i fizycznej.

Negocjacje cenowe i warunków

Przeprowadzanie negocjacji cenowych i ustalanie warunków transakcji, dbając o interesy zarówno sprzedającego, jak i kupującego.

Zarządzanie procesem transakcji

Koordynacja całego procesu transakcji od prezentacji nieruchomości po finalizację umowy.

Dalsze wsparcie

Oferowanie dalszego wsparcia po zakończeniu transakcji, jeśli klient tego potrzebuje, np. zarządzanie nieruchomością.

Najczęściej wyszukiwane frazy