Operator logistyczny wynajął w parku MLP Pruszków II blisko 1 500 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. Klient wprowadzi się do obiektu jeszcze w tym miesiącu.

Przestrzeń dla logistyka

Wynajęta przez Schnug Polska Sp. z o.o. powierzchnia będzie przeznaczona na cele magazynowe. Moduł zajęty przez logistyka posiada stanowiska ekspedycyjne po obu stronach budynku. Wynajmowana powierzchnia znajduje się w istniejącej hali, dzięki czemu nowy najemca będzie mógł rozpocząć prowadzenie operacji logistycznych jeszcze w styczniu 2017 roku.

Schnug Polska świadczy usługi w zakresie logistyki kontraktowej, transportu i magazynowania. Działa na polskim rynku od marca 2004. Nowa lokalizacja doskonale uzupełni sieć dystrybucyjną spółki Schnug oraz pozwoli na dalszy rozwój operacji logistycznych i transportowych w regionie centralnej Polski. Idealne połączenie z magazynem w Polsce zachodniej, pozwoli jeszcze bardziej zoptymalizować oferowane przez Schnug usługi w logistycznym łańcuchu dostaw.

Powierzchnia w MLP Pruszków II

Centrum logistyczne MLP Pruszków II znajduje się w ok. 20 km od granic Warszawy, 4 km od Pruszkowa. Park magazynowy docelowo będzie miał 302 000 mkw. Dogodna lokalizacja parku zapewnia efektywną organizację dystrybucji w skali regionu i kraju.

Jeśli potrzebujesz powierzchni magazynowej w innej lokalizacji, skontaktuj się z nami. Doradcy AXI IMMO są do Twojej dyspozycji.