DIAG-MED jest ostatnim najemcą w Ideal Idea Park IV. W liczącym prawie 20 000 m2 parku biznesowym nie pozostało już wolnej powierzchni, a cały proces komercjalizacji zajął niespełna półtora roku.

DIAG-MED w Warszawie

“Jest to nasz kolejny duży sukces, zważywszy na fakt, że cały proces komercjalizacji nastąpił w trakcie budowy kompleksu. To pierwsza tego typu inwestycja, gdzie stosunek wysokiej jakości biur „klasy A” do magazynów przekracza 50%.” – komentuje Jędrek Dużyński odpowiedzialny za komercjalizacje inwestycji Ideal Idea.

“Firma DIAG-MED poszukiwała wysokiej jakości powierzchni magazynowej na terenie Warszawy. Najemcy zależało również na reprezentacyjnym biurze. Spośród dostępnych na rynku ofert, oczekiwania najemcy pod względem technicznym i finansowym najlepiej spełnia propozycja IDEAL IDEA PARK IV.” – dodaje Anna Peczela, Senior Industrial & Logistic Consultant w AXI IMMO.

Park magazynowy na Okęciu

W Ideal Idea Park IV przyległe do magazynu biura są realizowane w wysokim standardzie, a dostępne moduły można dowolnie łączyć i konfigurować. Zaproponowana powierzchnia odpowiada potrzebom wymagającego najemcy i zapewnia możliwości rozwoju.

Ideal Idea przygotowuje następne projekty – parki magazynowo-biurowe w rejonie Okęcia w Warszawie, oraz rozbudowę Ideal Idea Park IV o kolejne moduły. Koncepcja Ideal Idea wpisuje się w rosnący w dużych miastach trend tzw. last mile delivery. Warszawski deweloper dostarcza powierzchnie dla firm z obszaru nowych technologii, medycyny, e-commerce, mody, oraz dla firm którym zależy na miejskim magazynie z reprezentacyjnym biurem.

AXI IMMO – międzynarodowe standardy i rzetelna znajomość rynku lokalnego

AXI IMMO oferuje usługi doradcze w zakresie nieruchomości komercyjnych, w tym: wynajem i zarządzanie powierzchniami magazynowymi i biurowymi, a także zakup i sprzedaż gruntów inwestycyjnych. W ramach oferty firma świadczy usługi zarządzania łańcuchami B2B i B2C. Największym atutem AXI IMMO jest połączenie międzynarodowych standardów obsługi z rzetelną znajomością rynku lokalnego. Firma otrzymała tytuł najlepszej Lokalnej Agencji Roku w latach 2012 -2017 w prestiżowym konkursie CiJ Awards organizowanym przez magazyn CEE CiJ Journal oraz nagrodę dla Najlepszego Zespołu w sektorze magazynowym w 2016 i 2017 r.