Zakup i sprzedaż gruntów inwestycyjnych

Dział gruntów AXI IMMO świadczy kompleksowe usługi transakcyjne przy zakupie i sprzedaży terenów inwestycyjnych.

 

Doświadczeni eksperci przeprowadzą ekspertyzę rynkową, pomogą w negocjacjach, poszukiwaniu lub zbyciu działki pod różne projekty i inwestycje komercyjne.

Przy finalizacji transakcji pomagamy w przygotowaniu niezbędnych dokumentów prawnych, takich jak umowy, akty notarialne i wszelkie niezbędne zezwolenia. Po podpisaniu umowy wspieramy Klientów w procesie przekazania nieruchomości, włączając w to wszelkie formalności i procedury związane z przekazaniem działki nowemu właścicielowi.

 

Zobacz działki wystawione na sprzedaż

Skontaktuj się  Oferujemy usługi poszukiwania nieruchomości oraz kompleksowe doradztwo inwestycyjne. Nasza ekspertyza może pomóc klientom w wyborze najlepszej działki z potencjałem inwestycyjnym. Dostosowujemy usługi do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Każdy Klient ma różne cele i wymagania inwestycyjne, dlatego też dostosowujemy nasze działania, aby osiągnąć najlepsze rezultaty. Posiadamy duże portfolio działek, które umożliwia wybór tej najlepiej dopasowanej do projektu inwestycyjnego Klienta.
  Jacek Szkuta

  Usługi działu gruntów

  Dział Gruntów AXI IMMO oferuje szeroki zakres usług związanych z nieruchomościami gruntowymi. Nasi specjaliści pomagają klientom w poszukiwaniu, kupnie, sprzedaży oraz inwestycjach w działki i grunty. Prowadzimy negocjacje cenowe oraz warunków umów kupna-sprzedaży. Uzyskujemy najlepsze warunki dla Klientów, w tym ustalamy ceny, terminy płatności i warunki transakcji. Pomagamy Klientom w znalezieniu odpowiednich działek, które spełniają ich wymagania. To obejmuje zarówno dostęp do istniejących ofert na rynku, jak i poszukiwanie działek, które nie są jeszcze ogłoszone publicznie.

  Zakres formatów

   

  • Tereny inwestycyjne pod inwestycje przemysłowe
  • Działki inwestycyjne pod centra dystrybucyjne i logistyczne
  • Grunty pod budowę obiektów BTS, BTO i SBU

   

  Najczęściej wyszukiwane frazy