Kompleksowe doradztwo na rynku powierzchni biurowych

Dział reprezentacji najemców powierzchni biurowych zajmuje się kompleksowym reprezentowaniem interesów Klientów w procesie wynajmu nieruchomości biurowych.

 

Naszym celem jest uzyskanie dla Klientów jak najlepszych warunków umowy najmu, takich jak korzystna stawka, elastyczne warunki umowy i dogodna lokalizacja biura.

Doradzamy przy wyborze odpowiedniej powierzchni w ramach najmu tradycyjnego, biura serwisowanego czy coworkingu. Wspieramy najemców w analizie środowiska pracy i aranżacji biura tzw. fit-out, a także w całym procesie związanym z relokacją do nowej powierzchni.   

Wspieramy Klientów w procesie wyboru najlepszych opcji dostępnych powierzchni, w tym powierzchni coworkingowych czy biur serwisowanych.

W AXI IMMO pomagamy w projektowaniu efektywnej i atrakcyjnej powierzchni biurowej. Kontrolujemy wycenę planowanych aranżacji oraz zapewniamy nadzór nad pracami wykończeniowymi. W ramach usług świadczymy audyt warunków najmu, wsparcie transakcyjne, zarządzanie zmianą. Doradzamy w zakresie projektu i aranżacji biura.

Wesprzemy Państwa w całym procesie związanym z relokacją do nowej powierzchni, a także pomożemy uniknąć pułapek, które mogą skutkować wysokimi kosztami i niekorzystnymi warunkami umowy.

Wynajem biura z nami może znacząco ułatwić proces znalezienia i wynajęcia odpowiedniego miejsca pracy, jednocześnie zapewniając profesjonalne wsparcie na każdym etapie.

 

 

Skontaktuj się  Nowoczesne biuro to przede wszystkim miejsce spotkań, budowania relacji, wymiany myśli i wdrożenia nowych pracowników. Powoli odchodzi się od dużych powierzchni typu open space na rzecz mniejszych stref dla każdego z działów oraz mniejszych gabinetów do pracy cichej. Transformacja ma zapewnić większą funkcjonalność biura, aby było bardziej dostosowane do oczekiwań pracowników
  Jakub Potocki, Associate Director Office Department

  Usługi działu biurowego

  Dział reprezentacji najemców powierzchni biurowych AXI IMMO oferuje usługi doradcze i konsultingowe, takie jak ocena potrzeb i wymagań najemcy, analiza rynku i środowiska pracy (open space czy układ gabinetowy), fit-out.

  Zakres formatów

   

  Powierzchnie biurowe w wieżowcach

  Biura w kameralnych budynkach biurowych

  Eleganckie biura w kamienicach

  Biura serwisowane

  Podnajem powierzchni biurowej

   

  Najczęściej wyszukiwane frazy