Renegocjacje umowy najmu powierzchni magazynowej

Renegocjacja umowy najmu powierzchni magazynowej, logistycznej czy produkcyjnej to proces, który wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia.

Przedłużenie umowy polega na renegocjacji przez strony warunków umowy i zawarciu nowej umowy, która zastąpi istniejącą.

W AXI IMMO zapewniamy kompleksowe wsparcie dla naszych klientów wynajmujących powierzchnie magazynowe, pomagając im osiągnąć najkorzystniejsze warunki najmu, zwracając uwagę na kluczowe aspekty mające na celu zabezpieczenie interesów najemcy.

Renegocjacje prowadzone z AXI IMMO pozwalają na uzyskanie korzystniejszych warunków umowy. Nasza ekspercka wiedza i staranne analizy warunków umowy pozwalają na skuteczne zabezpieczenie interesów Klienta.

Kontakt

Anna Głowacz

Head of Industrial - Leasing Agency

+48 725 300 600

Skontaktuj się  Renegocjacje umowy powierzchni magazynowej

  W ramach renegocjacji umowy najmu powierzchni magazynowej przeprowadzamy dokładną analizę istniejącej umowy najmu, identyfikując kluczowe punkty, warunki finansowe oraz wszelkie ograniczenia. Dzięki temu, że monitorujemy zmiany na lokalnym rynku nieruchomości magazynowych, dostarczamy informacji o ewentualnych nowych ofertach i konkurencji.

  W procesie renegocjacji doradzamy na temat warunków finansowych, w tym kosztów najmu, warunków płatności, a także ewentualnych rabatów czy ulg.

  Wspieramy Klientów w procesie dostosowywania wielkości powierzchni do aktualnych potrzeb biznesowych, zarówno w przypadku jej zwiększenia, jak i zmniejszenia powierzchni.

  Wspieramy klienta w przygotowaniu opcji alternatywnych w przypadku, gdy negocjacje nie przebiegają zgodnie z oczekiwaniami, dbając o elastyczność w podejściu.

  Najczęściej wyszukiwane frazy