W negocjacjach kontraktu na przedłużenie najmu firmę Nuair Polska wspierali konsultanci AXI IMMO

Nuair Polska – międzynarodowy producent i dystrybutor kompresorów oraz akcesoriów pneumatycznych skierowanych do sektora przemysłowego, profesjonalistów oraz klientów indywidualnych, zdecydował się na przedłużenie umowy najmu powierzchni magazynowo-biurowej w Distribution Park Okęcie – czytamy w komunikacie prasowym firmy Hines.

Distribution Park Okęcie oprócz wysokiego standardu powierzchni magazynowej oferuje dojazd do centrum Warszawy w zaledwie 10 min oraz dostęp do komunikacji miejskiej, co jest ważne zarówno z punktu widzenia pracowników, jak i potencjalnych klientów. Nic więc dziwnego, że nasz klient zdecydował się na przedłużenie umowy najmu w tym obiekcie. – komentuje Jakub Kokiernak, ‎Industrial & Logistic Consultant z AXI IMMO.

Deweloper informuje również, że nowymi najemcami warszawskiego kompleksu logistycznego zostały firmy X-press Couriers oraz Aromanti. X-press Couriers jest wyłącznym partnerem sieci SkyNet Worldwide Express w Polsce, która świadczy usługi dla przedsiębiorstw sektora e-commerce oraz klientów indywidualnych.

AXI IMMO doradcą Aromanti

Aromanti to importer i dystrybutor zapachów do wnętrz – amerykańskich świec zapachowych Village Candle, brytyjskich lamp zapachowych Ashleigh&Burwood oraz francuskich dyfuzorów zapachowych Clem Goa. Frima Aromanti zdecydowała się wynająć w obiekcie blisko 500 mkw., a poszukując odpowiedniej powierzchni magazynowej dla swojej działalności, podobnie jak Nuair Polska, skorzystała z doradztwa AXI IMMO.

Centrum dystrybucyjne Distribution Park Okęcie w dobrej lokalizacji

Distribution Park Okęcie to centrum logistyczne zlokalizowane na południowo-zachodnich obrzeżach Warszawy, w pobliżu drogi E67 z Warszawy, Łodzi i Wrocławia oraz Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina.

Centrum tworzą cztery budynki łącznej powierzchni 39 000 metrów kwadratowych. W ich obrębie zlokalizowane są magazyny oraz biura do dyspozycji najemców.

Źródło: Redakcja AXI IMMO; na podstawie informacji prasowej Hines