Firma Sarantis specjalizuje się w produkcji, handlu i dystrybucji kosmetyków oraz artykułów gospodarstwa domowego. Oferta firmy obejmuje kosmetyki własne takie jak: STR8, C-THRU, BUi KOLASTYNA oraz produkty gospodarstwa domowego: JAN NIEZBĘDNY, GROSIK i FINO. Firma oferuje także produkty dystrybuowane na rynku masowym marek takich jak: NAIR, SPINBRUSH, PEARL DROPS, ARKO i ARM&HAMMER. Ponadto, w ofercie można znaleźć również produkty luksusowe: LA PRAIRIE i RIHANNA.

Sarantis w MLP Pruszków II

Sarantis jest najemcą powierzchni w parku należącym do MLP Group od 2001 roku. Kolejna umowa podpisana z deweloperem dotyczy przedłużenia najmu ponad 11,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej oraz biurowej w parku magazynowym MLP Pruszków II oraz powiększenia wynajmowanej powierzchni o 2,3 tys. mkw. do łącznie ponad 13,8 tys. mkw. W negocjacjach warunków umowy najemcę reprezentowała agencja AXI IMMO.

Bardzo cieszymy się że Sarantis przedłużył umowę co świadczy o zaufaniu najemców do naszej firmy, a w szczególności do bardzo wysokiej jakości usług zarządzania świadczonych przez MLP Group. Zadowolenie obecnych i przyszłych najemców pozwala nam na systematyczny wzrost i poprawę wyników – powiedziała Agnieszka Góźdź, Head of Leasing Department MLP Group S.A.

Karol Osiecki, Associate Director Industrial & Development w AXI IMMO Group, który reprezentował najemcę dodaje: Jest nam niezmiernie miło, że firma Sarantis zdecydowała się na skorzystanie z naszego wsparcia w negocjacjach umowy dotyczącej przedłużenia umowy i ekspansji w zakresie wynajmowanej powierzchni w parku MLP Pruszków II, nawet po tak długim okresie współpracy z deweloperem. Jest to dowód, że nasze usługi, które staramy się świadczyć na najwyższym poziomie, znajdują uznanie wśród najbardziej doświadczonych klientów.

MLP Pruszków II

Centrum logistyczne MLP Pruszków II zlokalizowane w gminie Brwinów pod Warszawą wyróżnia doskonałe położenie. Do jego atutów należą rozwinięte połączenia komunikacyjne z centrum Warszawy i z głównymi trasami prowadzącymi do głównych miast regionalnych (lokalizacja 3 km od węzła komunikacyjnego w rejonie Pruszkowa-Żbikowa) oraz sąsiedztwo linii kolejowych o charakterze międzynarodowym. Dzięki nim MLP Pruszków II stwarza doskonałe warunki logistyczne zarówno dla dystrybucji krajowej, jak i międzynarodowej.

Redakcja AXI IMMO