Kim jesteśmy

AXI IMMO Group jest liderem wśród polskich firm doradczych świadczących kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych.

Nasz zespół tworzy interdyscyplinarne grono specjalistów.

Biura AXI IMMO znajdują się w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu i Gdańsku.

Należymy do międzynarodowych organizacji zrzeszających najlepszych specjalistów branży nieruchomości komercyjnych.

W ramach partnerstwa międzynarodowego AXI IMMO Group współpracuje z Carter Jonas, PRAXI VALUATIONS oraz IRELS, zaś nasi pracownicy są członkami stowarzyszenia SIOR oraz RICS.

Jesteśmy także członkiem stowarzyszenia PINK — Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych.

 

W AXI IMMO zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie procesu związanego z nieruchomościami komercyjnymi. Realizujemy projekty w Polsce i za granicą. Klienci AXI IMMO Group mają do dyspozycji kompleksowy wachlarz usług doradczych.
Renata Osiecka

Sektory działalności

Jesteśmy aktywni w najdynamiczniej rozwijających się sektorach nieruchomości komercyjnych: powierzchni magazynowych i hal produkcyjnych, centrów danych (Data Center), BTS i BTO, SBU, powierzchni biurowych, gruntów inwestycyjnych, PRS oraz doradztwie inwestycyjnym. Doradzamy przy wynajmie i sprzedaży tych nieruchomości, zarządzaniu i wycenach.

AXI IMMO w liczbach

  • Pracowników

  • Lat na rynku

  • Działów

  • Biur

  • Nagród branżowych

  • Komercyjna pow. wynajęta (mkw.)

  • Komercyjna pow. sprzedana (mkw.)

  • Sprzedana pow. gruntów (mkw.)

Usługi AXI IMMO na rynku nieruchomości komercyjnych

W zależności od potrzeb Klienta budujemy dedykowane zespoły i sięgamy po ekspertów legitymujących się wieloletnim doświadczeniem z różnych dziedzin. Przede wszystkim z zakresu wycen, budownictwa, project i facility managementu, prowadzenia projektów inwestycyjnych, a także prawa, finansów oraz badań rynku.

Z czego jesteśmy dumni

Strategia ESG

Zielonym manifestem "POWER TO GREEN" rozpoczęliśmy drogę w realizacji strategii ESG, czyli działań związanych ze zmianami środowiskowymi, społecznymi i zarządzania firmą. Rozumiemy, że nasza pośrednia aktywność na rynku nieruchomości komercyjnych, jako firma doradcza, powinna nieść przykład dla naszych partnerów biznesowych, klientów i nas samych. Dbałość o środowisko, społeczeństwo, jak i zmiany w zakresie zarządzania firmą to elementy, które znalazły się w zrównoważonym zielonym manifeście firmy doradczej AXI IMMO.

 

Publikując dokument AXI IMMO POWER TO GREEN AXI IMMO dołącza do globalnego trendu związanego z wprowadzaniem w przedsiębiorstwach strategii ESG (Environmental, Social, Corporate Governance). AXI IMMO chce świadomie uczestniczyć w procesie wprowadzania zmian na rynku nieruchomości komercyjnych i poprzez swoją działalność zachęcić kolejne podmioty, w tym swoich klientów, parterów biznesowych i pracowników, do podjęcia podobnych działań.

Czytaj więcej

 

Nad czym pracowaliśmy

Case Studies

Baza wiedzy

3 października 2023

Reprezentowanie właścicieli gruntów pod projekt magazynowy LPP

Reprezentacja właścicieli gruntów pod projekt komercyjny LPP był obszernym procesem polegającym na działaniach mających na celu reprezentowaniu interesów osób, które posiadły tereny o różnych wielkościach, na których planowana była budowa parku magazynowego inwestora LPP.

Najczęściej wyszukiwane frazy