Firma 123lazienka.pl – dystrybutor armatury i wyposażenia do kuchni i łazienek, wynajęła prawie 3 400 mkw. powierzchni magazynowo–biurowej w Prologis Park Błonie. AXI IMMO doradzało klientowi w negocjacjach umowy najmu.

123lazienka.pl to polska firma działająca na rynku od 5 lat. Firma oferuje kompleksowe wyposażenie oraz akcesoria do łazienek i kuchni. W swojej ofercie armatury posiada m.in. umywalki, baterie, zlewy, wanny oraz prysznice. Firma została laureatem w konkursie Laur Eksperta 2018. Zajęła także 1 miejsce w rankingu zaufanych opinii Ceneo 2018 w kategorii Budowa i ogród.

123lazienka.pl w nowoczesnej powierzchni Prologis Park Błonie

Wraz z rozwojem firmy i zapotrzebowaniem na większą powierzchnię magazynową, 123lazienka.pl zdecydowała się na najem nowoczesnej powierzchni w Prologis Park Błonie. Firma w nowym obiekcie dysponuje powierzchnią magazynową sięgającą ok. 3 200 mkw. oraz komponentem biurowym o powierzchni 200 mkw. Prologis Park Błonie znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Dokładniej w odległości 25 km na zachód od Warszawy oraz blisko autostrady A2 (8 km).

Poszukiwaliśmy nowego magazynu w obiekcie, który dawałby nam możliwość ewentualnej dalszej ekspansji oraz oferował wyższy standard powierzchni. Poza tymi aspektami bardzo ważna była dla nas lokalizacja w pobliżu Błonia. Zależało nam na magazynie w lokalizacji zbliżonej do poprzedniej, głównie ze względu na naszych pracowników, którym nie chcieliśmy diametralnie zmieniać warunków i czasu dojazdu do pracy. Dlatego wybraliśmy obiekt Prologis Park Błonie, który spełniał najbardziej nasze potrzeby.” – komentuje Rafał Kieszkowski, właściciel w firmie 123lazienka.pl.

  „Klientowi zależało przede wszystkim na magazynie w atrakcyjnej lokalizacji, właśnie w tym rejonie. Obiekt firmy Prologis spełnił najbardziej oczekiwania klienta, ze względu na położenie blisko tras A2 oraz S8 pozwalając tym samym na efektywną realizację łańcucha dostaw, oraz widoczność z trasy, co stanowi dodatkową  korzyść wizerunkową dla klienta. O najmie powierzchni właśnie w tym parku zadecydowało również elastyczne podejście Prologis do potrzeb klienta, który zgodził się na realizację dodatkowego doku dla najemcy.” – dodaje Jakub Kokiernak, Industrial & Logistic Consultant w AXI IMMO.

Prologis Park Błonie blisko Warszawy i autostrady A2

Prologis Park Błonie to centrum dystrybucyjne o powierzchni 152,000 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej. Park zlokalizowany jest 25 km od Warszawy, blisko autostrady A2. Oprócz magazynów wyposażonych w nowoczesne rozwiązania techniczne na terenie parku znajdują się liczne miejsca parkingowe oraz przestronne place manewrowe.