Biuro prasowe

Noty i informacje prasowe AXI IMMO.
Wrzesień
Polska Grupa Ceramiczna PGC w Central European Logistics Hub w Łodzi - doradcą AXI IMMO
Biuro prasowe
19 września 2018

PGC Polska Grupa Ceramiczna zrzeszająca firmy z branży płytek ceramicznych, wynajęła 6 500 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo – biurowej w Panattoni Central European Hub w Łodzi. Najemcę PGC w negocjacjach umowy najmu reprezentowała firma AXI IMMO.

Delta Trans wynajmuje magazyn cross-dock Panattini Ruda Śląska
Biuro prasowe
10 września 2018

Delta Trans wynajęła blisko 5 200 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo – biurowej w ramach Panattoni Park Ruda Śląska.  Firma AXI IMMO doradzała najemcy w negocjacjach umowy najmu.

Sierpień
Raport – Rynek magazynowy w I połowie 2018 r.
Raporty i publikacje
20 sierpnia 2018

Pozytywne dane makroekonomiczne, w tym podwyższenie prognozy PKB do 5%, mają swoje odzwierciedlenie w wynikach w sektorze magazynowym. W pierwszej połowie br. wynajętych zostało 2,02 mln mkw., z czego 65% stanowiły nowe umowy najmu i ekspansje. Deweloperzy nie zwalniają tempa, w budowie na koniec czerwca było ponad 2,3 mln mkw.

Joanna Kowalewska
Biuro prasowe
9 sierpnia 2018

Z początkiem sierpnia na stanowisko Chief Operating Officer została nominowana Joanna Kowalewska związana z firmą niemal od jej początku. Joanna Kowalewska w firmie łączyła kompetencje prawne, transakcyjne i związane z zarządzeniem biurem, czego ukoronowaniem jest jej awans na Dyrektora Operacyjnego firmy AXI IMMO.

Lipiec
Biuro prasowe
31 lipca 2018

Firma Flex przedłużyła umowę najmu powierzchni magazynowej i biurowej w parku logistycznym Logicor Łódź II, wynoszącej ponad 31 tys. mkw. Jednocześnie firma zdecydowała się na powiększenie wynajmowanej powierzchni o blisko 7 tys. mkw. Tym samym Flex zajmuje obecnie niemal 38 tys. mkw., co stanowi większość powierzchni budynku. W transakcji najemcy doradzała firma AXI IMMO.

Nowe biura Inter Cars w Galerii Młociny
Biuro prasowe
19 lipca 2018

Inter Cars w Galerii Młociny zajmie 6 000 mkw. nowego biura w Warszawie na Bielanach w powstającym projekcie współrealizowanym przez EPP i Echo Investment. W negocjacjach umowy najmu firmie Inter Cars doradzała agencja AXI IMMO.

Lider branży hutniczej Investa wynajmuje nowy magazyn w Panattoni City Logistics Wrocław I
Biuro prasowe
5 lipca 2018

Firma Investa wynajęła ponad 4 300 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo – biurowej w najnowszej inwestycji Panattoni City Logistics Wrocław I. Jest to już trzecia transakcja dla firmy Investa, przy której najemcy doradzała agencja AXI IMMO

4 lipca 2018

Branża kreatywna to jeden z bardziej wymagających najemców powierzchni biurowej. Agencje reklamowe, domy mediowe, projektanci gier itd. muszą wiedzieć, jak inspirować do pracy twórczej w biurze.

Czerwiec
13500 mkw. dla logistyka Seifert Polska na Górnym Śląsku
Biuro prasowe
19 czerwca 2018

Seifert Polska właśnie przedłużyła swój logistyczny kontrakt w Logicor Mysłowice oraz podpisała nową umowę w Alliance Silesia Logistics Center w Czeladzi. Agencja AXI IMMO doradzała w obu tych transakcjach.