Biuro prasowe

Informacje prasowe - biuro prasowe Axi Immo Group publikuje noty prasowe, najnowsze raporty i dane rynkowe z rynku nieruchomości komercyjnych.
Maj
Brökelmann Polska z nowym zakładem w Opolu, doradca dział BTS AXI IMMO
Biuro prasowe
20 maja 2019

Brökelmann Polska zrealizuje nową inwestycję w Opolu. Dział BTS AXI IMMO wspierał klienta na poszczególnych etapach przygotowania inwestycji i pełni nadzór inwestorski podczas budowy…

AXI IMMO rozwija linie doradztwa inwestycyjnego i reprezentacji najemców
Biuro prasowe
7 maja 2019

Do AXI IMMO w ramach linii doradztwa inwestycyjnego i reprezentacji najemców dołączyli Tomasz Marsz oraz Karol Gajewski.

Piotr Roszkowski AXI IMMO System Transport w Panattoni Poznanń 6
Biuro prasowe
6 maja 2019

System Transport na swojego doradcę w procesie wyboru lokalizacji oraz negocjacji warunków najmu w Panattoni Park Poznań VI wybrał agencję AXI IMMO.

Kwiecień
Anna Głowacz Axi Immo Eltek Poland BTO Panattoni Bielsko Biala
Biuro prasowe
24 kwietnia 2019

ELTEK Poland podpisała umowę z Panattoni Europe na budowę hali produkcyjno – magazynowej BTO w Bielsko-Białej.

BioFeed wynajmuje cały budynek w gdańskim Royal Business Park
Biuro prasowe
11 kwietnia 2019

AXI IMMO doradza BioFeed przy wynajmie ponad 6 tys. mkw. powierzchni magazynowo – biurowej w Gdańsku.

Artykuły
8 kwietnia 2019

Firma 123lazienka.pl – dystrybutor armatury i wyposażenia do kuchni i łazienek, wynajęła prawie 3 400 mkw. powierzchni magazynowo – biurowej w Prologis Park Błonie. AXI IMMO doradzało klientowi w negocjacjach umowy najmu.

Biuro prasowe
5 kwietnia 2019

Panattoni Europe, lider rynku powierzchni przemysłowych w Europie, zrealizuje inwestycję produkcyjną dla Rockwell Automation. Fabryka o powierzchni ok. 11 300 m kw. powstanie w Katowicach i będzie wysoce zautomatyzowana w oparciu o najnowsze technologie z obszaru Przemysłu 4.0. Jej budowa wystartuje jeszcze w kwietniu br., zaś finalizacja zaplanowana jest na listopad 2019 r. W transakcji doradzała klientowi firma AXI IMMO Group.

Biuro prasowe
4 kwietnia 2019

Thedy & Partners zajmująca się doradztwem podatkowym wynajęła 390  mkw. powierzchni biurowej w biurowcu Moniuszki Tower. W transakcji doradzała klientowi firma AXI IMMO.

Pozytywne nastroje wśród inwestorów branży nieruchomości w Europie - raport „Euro Cities” Gerald Eve International i AXI IMMO
Raporty i publikacje
3 kwietnia 2019

„EURO CITIES” Raport AXI IMMO i Gerald Eve International o kondycji rynku nieruchomości w Europie – wiosna 2019