Dział powierzchni magazynowych i logistycznych

Dział reprezentacji najemców na rynku powierzchni magazynowych działa w imieniu Klientów i zapewnia profesjonalne wsparcie w procesie wynajmu i zakupu magazynów i hal.

 

Brokerzy AXI IMMO przeprowadzą najemcę przez cały proces transakcyjny, zadbają o wybór najkorzystniejszej oferty oraz wynegocjują najlepsze rozwiązania dopasowane do potrzeb Klientów.

Działamy na terenie całego obszaru Polski, a w ramach partnerstwa międzynarodowego obsługujemy Klientów również za granicą.

Dział reprezentacji najemców AXI IMMO od ponad 9 lat znajduje się w TOP 3 agencji doradczych w sektorze logistycznym i przemysłowym.

 

Zobacz oferty magazynów i hal do wynajęcia i hale na sprzedaż.

Kontakt

Anna Głowacz

Head of Industrial - Leasing Agency

+48 725 300 600

Skontaktuj się  Polska bardzo dobrze wywiązuje się z roli kraju tranzytowego łączącego zachód ze wschodem. To dobry sygnał dla wszystkich firm, które są zainteresowane rozwojem w ramach obserwowanych trendów jak nearshoring, friendshoring, reshoring czy transgraniczny e-commerce. Naszym atutem pozostaje duży rynek i wysokie kwalifikacje specjalistów, atrakcyjny pakiet zachęt dla międzynarodowych inwestorów oraz duże doświadczenie deweloperów magazynowych.
  Anna Głowacz

  Nasze usługi dla klientów powierzchni magazynowych, logistycznych i przemysłowych

  W ramach naszych usług na rynku magazynowym oferujemy <br> wsparcie transakcyjne, audyt i doradztwo wielobranżowe, a także usługi konsultingowe. Zaletą współpracy z AXI IMMO jest profesjonalizm, bogate doświadczenie, kooperacja pomiędzy doradcami oraz doskonała znajomość lokalnych rynków logistycznych. Potwierdzeniem umiejętności transakcyjnych są liczne listy referencyjne wystawiane przez Klientów. Naszym celem jest reprezentowanie interesów Klientów i uzyskanie dla nich jak najlepszych warunków umowy najmu jak również umów zakupu, takich jak korzystna cena, dogodne warunki umowy i najlepsza lokalizacja nieruchomości. Nasza zdolność do prowadzenia efektywnych negocjacji i renegocjacji przekłada się na zadowolenie oraz korzyści finansowe naszych Klientów.

  Zakres formatów

  Główne formaty nieruchomości przemysłowych, w ramach których świadczymy nasze usługi doradztwa przy wynajmie i zakupie nieruchomości przemysłowych dostosowanych do różnych potrzeb i wymagań firm:

   

   

  • Magazyny
  • Hale produkcyjne
  • Parki logistyczne oraz magazynowe
  • Parki przemysłowe
  • Powierzchnie magazynowo biurowe samodzielne i w centrach biznesowych
  • Magazyny miejskie (city logistics)
  • Small Business Units (SBU)
  • Chłodnie i mroźnie
  • Centra przeładunkowe i dystrybucyjne, crossdock
  • BTS i BTO
  • Magazyny z obsługą logistyczną m.in. usługi sortowania, kompletacji, przechowywania, dostaw itd.

   

   

   

  Jesteśmy tutaj, aby doradzać. Nasz zespół specjalistów w dziale Industrial wspiera klientów w zlokalizowaniu odpowiednich nieruchomości przemysłowych, logistycznych i produkcyjnych. Przeprowadzamy szczegółowe analizy rynku, identyfikujemy dostępne obiekty i dostarczamy klientom propozycje nieruchomości komercyjnych spełniających ich wymagania. W AXI IMMO doradzamy naszym Klientom w negocjacjach cenowych, warunków umów najmu lub zakupu nieruchomości przemysłowych.

  Oferujemy usługi doradcze i konsultingowe, wśród których możemy wyróżnić analizę potrzeb najemcy (RFI), selekcję i identyfikację najlepszych dostępnych powierzchni magazynowych czy negocjacje z właścicielami nieruchomości. Jesteśmy gotowi podejmować trudne rozmowy i negocjacje w imieniu Klientów. Dążymy do osiągnięcia jak najlepszych warunków transakcji.

  Najczęściej wyszukiwane frazy