Zapraszamy do obejrzenia naszego biura, które zostało zaprojektowane jako przestrzeń dopasowana do indywidualnych potrzeb poszczególnych grup pracowników. Poznaj nowoczesny klimat nowego biura AXI IMMO.

Szerokie spojrzenie na Warszawę

Przestrzeń biura AXI IMMO została tak zaaranżowana, aby zapewnić naturalnie przyjazną przestrzeń i środowisko pracy. W biurze maksymalnie wykorzystana jest gra światła naturalnego wpadającego przez wysokie okna.
Z 24. piętra rozpościera się piękna panorama Warszawy z nowoczesną architekturą miejską przeplatającą się z budynkami z różnych epok i łagodnie przechodzącej w odległe tereny zielone.

Biuro AXI IMMO – przestrzeń sprzyjająca pracy

Sale konferencyjne zapewniają swobodną i komfortową pracę w różnych grupach przy wykorzystaniu narzędzi interaktywnych.
Poszczególne otwarte strefy umożliwiają szybki przepływ informacji, zaś wydzielone miejsca do pracy indywidualnej doskonale odpowiadają na potrzebę działania w skupieniu i w ciszy.

Komfort biura

Specjalna strefa relaksu dostępna dla pracowników AXI IMMO, jako przestrzeń wspólna, jest naturalnie połączona z częścią pracy i nie wymaga przechodzenia do oddzielnej strefy. Ma ona także inspirować do kreatywnej i efektywnej wymiany myśli oraz współpracy jak również jest odpowiedzią na potrzebę krótkich przerw w pracy biurowej.
Biuro AXI IMMO jest wyposażone w meble, które zostały zaprojektowane z myślą o różnych potrzebach użytkowników. Są wygodne, a jednocześnie wpisują się w trend minimalizmu i równowagi przestrzeni.

Ekologia i oszczędność energii

System zindywidualizowanego ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji oraz uchylne okna to kolejne rozwiązania przyjazne dla pracowników, które mają na celu dopasowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb osób spędzających w niej czas.

Tę nowoczesną powierzchnię zaprojektował zespół działu najmu powierzchni biurowych AXI IMMO, zaś meble dostarczyła firma Helikon.

Dostępna powierzchnia do wynajęcia w biurowcu Spektrum Tower.