Zobacz wnętrze biura AXI IMMO – wirtualny spacer

Zapraszamy na wirtualny spacer po warszawskim biurze AXI IMMO, które mieści się na 24. piętrze biurowca Spektrum Tower przy ulicy Twardej 18 w Warszawie, w bliskim sąsiedztwie Ronda ONZ.


8 lutego 2017
Monika Rykowska
Spacer wirtualny w biurze AXI IMMO Warszawa

Zapraszamy do obejrzenia naszego biura, które zostało zaprojektowane jako przestrzeń dopasowana do indywidualnych potrzeb poszczególnych grup pracowników. Poznaj nowoczesny klimat nowego biura AXI IMMO.

Wykonawcą wirtualnego spaceru po biurze AXI IMMO jest firma Wnętrza 3D specjalizująca się w tego typu realizacjach w sektorze nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych.

Biuro AXI IMMO

Szerokie spojrzenie na Warszawę

Przestrzeń biura AXI IMMO została tak zaaranżowana, aby zapewnić naturalnie przyjazną przestrzeń i środowisko pracy. W biurze maksymalnie wykorzystana jest gra światła naturalnego wpadającego przez wysokie okna.
Z 24. piętra rozpościera się piękna panorama Warszawy z nowoczesną architekturą miejską przeplatającą się z budynkami z różnych epok i łagodnie przechodzącej w odległe tereny zielone.

Biuro AXI IMMO – przestrzeń sprzyjająca pracy

Sale konferencyjne zapewniają swobodną i komfortową pracę w różnych grupach przy wykorzystaniu narzędzi interaktywnych.
Poszczególne otwarte strefy umożliwiają szybki przepływ informacji, zaś wydzielone miejsca do pracy indywidualnej doskonale odpowiadają na potrzebę działania w skupieniu i w ciszy.

Komfort biura

Specjalna strefa relaksu dostępna dla pracowników AXI IMMO, jako przestrzeń wspólna, jest naturalnie połączona z częścią pracy i nie wymaga przechodzenia do oddzielnej strefy. Ma ona także inspirować do kreatywnej i efektywnej wymiany myśli oraz współpracy jak również jest odpowiedzią na potrzebę krótkich przerw w pracy biurowej.
Biuro AXI IMMO jest wyposarzone w meble, które zostały zaprojektowane z myślą o różnych potrzebach użytkowników. Są wygodne a jednocześnie wpisują się w trend minimalizmu i równowagi przestrzeni.

Ekologia i oszczędność energii

System zindywidualizowanego ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji oraz uchylne okna to kolejne rozwiązania przyjazne dla pracowników, które mają na celu dopasowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb osób spędzających w niej czas.

Tę nowoczesną powierzchnię zaprojektował zespół działu najmu powierzchni biurowych AXI IMMO, zaś meble dostarczyła firma Helikon.

Dostępna powierzchnia do wynajęcia w biurowcu Spektrum Tower.

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com