Wyceny i Doradztwo

Dział Wycen Nieruchomości i Doradztwa AXI IMMO zajmuje się wyceną nieruchomości dla zabezpieczenia kredytu, sprawozdawczości finansowej, sporów sądowych i innych.

 

Realizujemy zlecenia dla projektów komercyjnych i mieszkaniowych (PRS), pojedynczych obiektów jak i całych portfolio.

Nasz zespół tworzy grono wyspecjalizowanych, licencjonowanych rzeczoznawców majątkowych i konsultantów.

Specjaliści AXI IMMO posiadają certyfikaty RICS, gwarantujące najwyższą jakość, rzetelność, profesjonalizm i bezstronność.

Kontakt

Grzegorz Chmielak

Head of Capital Markets & Valuation

+48 603 610 279

Skontaktuj się  Rynek nieruchomości komercyjnych nieustannie się zmienia, przybywa podmiotów inwestujących na naszym rynku. Wraz z nimi rosną oczekiwania względem dostarczanych analiz i raportów. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie specjalistycznych wycen dla różnych sektorów nieruchomości komercyjnych: m.in. sektora przemysłowego i logistycznego, sektora biurowego, sektora hotelarskiego, sektora mieszkaniowego.
  Grzegorz Chmielak

  Usługi Wycen i Doradztwa AXI IMMO

  Prowadzimy wyceny dla wszystkich rodzajów nieruchomości komercyjnych. Oszacujemy wartość rynkową, koszty odtworzenia (DRC), wartość kredytowo-hipoteczną i wartość godziwą, a także analizy wykonalności i HBU dla wszystkich sektorów nieruchomości. Ocenimy ryzyko i opłacalność inwestycji, a także doradzimy w zakresie optymalizacji podatkowej. Udzielimy porad i wskażemy rekomendowane rozwiązania. Przygotujemy wiarygodne i przejrzyste operaty szacunkowe, które sprawdzą i potwierdzą wartość nieruchomości.

  AXI IMMO partnerem PRAXI VALUATIONS w Polsce

  Jesteśmy partnerem PRAXI VALUATIONS – znaną i rozpoznawalną w Europie marką niezależnych ekspertów zajmujących się wyceną aktywów i doradztwem.

  Celem partnerstwa jest świadczenie transgranicznych usług wyceny w sposób płynny i skuteczny, pracując dla najemców, instytucji i pożyczkodawców.

   

  Kraje europejskie posiadające przedstawicieli w Praxi Valuations to:

  Francja    Niemcy    Belgia    Hiszpania    Polska    Serbia    Luksemburg

  Włochy    Wielka Brytania    Rumunia    Grecja    Portugalia    Szwajcaria

   

  Zespół Wycen i Doradztwa - Axi Immo Valuation

  Szefem działu Wycen i Doradztwa jest Grzegorz Chmielak. Grzegorz posiada ponad 25-letnie doświadczenie w sektorze nieruchomości komercyjnych. Wcześniej przez lata zdobywał doświadczenie w sektorze finansowym dla HypoVereinsbank Bank Hipoteczny S.A., Bank Pekao S.A. i WestImmo. Przed dołączeniem do AXI IMMO przez 11 lat  pracował w Knight Frank, będąc odpowiedzialnym za obszar wycen nieruchomości i doradztwa w Polsce oraz Europy Środkowo-Wschodniej (CEE). W firmie Knight Frank pełnił również obowiązki Partnera Zarządzającego.

  Wśród licznych obowiązków Grzegorza znajdują się m.in. zarządzanie obszarem wyceny, budowanie relacji z klientami firmy oraz rozwój biznesu w tym obszarze.

  Grzegorz jest członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (RICS), posiada licencję rzeczoznawcy majątkowego nr 3064 oraz certyfikat CIS HypZert (MLV).

  Grzegorz to absolwentem Politechniki Warszawskiej i studiów podyplomowych na Sheffield Hallam University oraz MBA w National Louis University — Wyższa Szkoła Biznesu w Nowym Sączu.

  Najczęściej wyszukiwane frazy