I.D.C. Polonia S.A. jest polskim oddziałem największego słowackiego producenta słodyczy, firmy I.D.C. Holding S.A. Na polskim rynku istnieje od 2000 roku i współpracuje z wiodącymi hurtowniami branżowymi oraz sieciami super i hipermarketów na terenie całej Polski. Firma produkuje m.in. cukierki Verbena, wafelki Góralki i wiele innych. Dla zapewnienia konsumentom wysokiego poziomu dostępności produktów firma prowadzi intensywne działania marketingowe i dystrybucyjne.

I.D.C. Polonia na dłużej w Logicor Kraków

“I.D.C. Polonia dynamicznie rozwija się na polskim rynku, cały czas zwiększając skalę i zasięg działalności oraz poprawiając efektywność dystrybucji. Położenie centrum logistycznego w okolicach Krakowa jest dla nas optymalnym rozwiązaniem, które pozwala na organizację efektywnego łańcucha dostaw oraz obsługę rynku lokalnego. Zdecydowaliśmy się przedłużyć umowę najmu w parku Logicor Kraków, ze względu na korzystne warunki najmu oraz lokalizację.” – powiedział Pavol Pokrivcak z I.D.C. Polonia.

“Naszym celem było uzyskanie możliwe najkorzystniejszych warunków dla klienta. Dzięki udanej współpracy wszystkich stron, udało się to założenie zrealizować. I.D.C. Polonia dysponuje jakościową powierzchnią magazynowo-biurową w atrakcyjnej cenie i dogodnej lokalizacji.” – dodał Wojciech Waryś, Associate Partner Industrial & Logistic AXI IMMO.

Logicor Kraków to centrum magazynowo-logistyczne oferujące 17 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. Budynek klasy A o wysokim standardzie wykończenia dostosowany został do potrzeb klientów z różnych branż. Usytuowanie parku w miejscowości Skawina, w pobliżu autostrady A4 i dobry dojazd do dróg E77/7 gwarantuje dogodne połączenie z Niemcami i naszymi południowymi sąsiadami. Park wyposażony jest w obszerne place manewrowe, oferuje także całodobową obsługę obiektu. W pobliżu znajdują się linie komunikacji publicznej.