Międzynarodowa firma doradztwa personalnego i pracy tymczasowej otworzyła biura połączone ze strefami obsługi klienta w Poznaniu i Toruniu. Nowe placówki Randstad mieszczą się w nowoczesnych biurowcach: P-2 w Poznaniu oraz Nowy Arsenał w Toruniu. Łącznie firma wynajęła prawie 900 mkw.

Randstad Polska to jedna z największych na polskim rynku agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Firma zatrudnia ponad 800 osób, które obsługują ponad 1600 klientów w całej Polsce. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania związane z zatrudnieniem pracowników różnych szczebli i branż.

Randstad w Poznaniu i Toruniu

Nowe biura firmy znajdują się w centralnych częściach miast, z bardzo dobrym dostępem do komunikacji miejskiej, z doskonałą ekspozycją zewnętrzną. Randstad wprowadził się do biurowców: P-2 w Poznaniu przy ul. Półwiejskiej 2, oraz Nowy Arsenał w Toruniu przy ul. Dominikańskiej 10. W poznaniu Randstad wynajął 708 mkw., a w Toruniu 190 mkw. powierzchni biurowej.

W związku z rozwojem firmy zdecydowaliśmy się zmianę lokalizacji połączoną z ekspansją w Poznaniu i Toruniu. Dynamiczny rozwój w regionach był głównym powodem wynajmu nowych powierzchni biurowych. Przy wyborze naszych biur zawsze zawracamy uwagę na dogodne położenie i wysoki standard.” – powiedział Zygmunt Michnowski odpowiedzialny za rozwój sieci biur Randstad.

 “Klient poszukiwał reprezentacyjnej powierzchni biurowej z dogodnym dojazdem indywidulanym i dostępem do komunikacji miejskiej. Nowe lokalizacje spełniają wszystkie wymagania najemcy.” – dodał Emil Chwieduk, Office Negotiator w AXI IMMO.

 P-2 to nowoczesny budynek biurowo – usługowy w centrum Poznania, oferujący ok. 2 800 mkw. powierzchni biurowej i 6500 mkw. powierzchni handlowej. Budynek wyróżnia unikalna architektura wkomponowana w zwartą zabudowę przedwojennych kamienic. Obiekt zlokalizowany jest u zbiegu ulic Półwiejskiej i Krysiewicza oraz Placu Wiosny Ludów. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Stary Rynek oraz CH Kupiec Poznański.

 Nowy Arsenał to nowoczesne centrum biznesowe zlokalizowane w samym centrum Torunia, na pograniczu Starego i Nowego Miasta. W sąsiedztwie biurowca znajdują instytucje publiczne, w pobliżu dostępne są liczne środki komunikacji publicznej. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi 5 000 mkw.