Zarządzanie nieruchomościami

Celem działu zarządzania nieruchomościami jest zapewnienie sprawnego i efektywnego funkcjonowania nieruchomości zgodnie z oczekiwaniami właścicieli, najemców i ich użytkowników. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą w zwiększeniu rentowności i wartości nieruchomości, a także wyróżnią obiekt na tle konkurencji.

 

Zespół AXI IMMO Services to grupa doświadczonych ekspertów, którzy znają rynek, a także angażują się w indywidualne potrzeby klientów. Dzięki zaawansowanym umiejętnościom zarządzania skutecznie optymalizujemy portfele nieruchomości, dostarczając kompleksowe i spersonalizowane rozwiązania.

Skontaktuj się  Skuteczne zarządzanie nieruchomościami wymaga nie tylko doskonałej wiedzy na temat rynku, ale także zdolności do zrozumienia unikalnych potrzeb klientów oraz umiejętności dostosowania się do dynamicznych zmian w środowisku biznesowym. Naszym celem jest efektywne gospodarowanie przestrzenią oraz tworzenie strategicznych rozwiązań, które przyczynią się do sukcesu każdego klienta.
  Janusz Gutowski

  Dział zarządzania nieruchomościami AXI IMMO Services oferuje pełne zarządzanie nieruchomością. Wśród wielu obowiązków kluczowe są te związane z planowaniem i koordynowaniem zadań związanych z utrzymaniem, eksploatacją i rozwojem nieruchomości. Umiejętna administracja nieruchomością oparta na analizie i optymalizacji kosztów pozwala na skuteczniejsze dotarcie do większej grupy zadowolonych Klientów. Usługi zarządzania pozwalają właścicielom skoncentrować się na innych aspektach biznesu, jednocześnie zapewniając profesjonalne zarządzanie ich aktywami nieruchomościowymi. To skuteczny sposób na optymalizację operacyjną i utrzymanie nieruchomości w doskonałym stanie. W ramach usług Klienci mogą oczekiwać m.in. fakturowania, rejestracji kosztów, windykacji, nadzoru nad wszystkimi usługami zewnętrznymi, nadzoru nad dostawą mediów czy optymalizacją.

  Zespół zarządzania nieruchomościami

  Zespół zarządzania nieruchomościami AXI IMMO Services składa się ze specjalistów z branży nieruchomości, zarządców nieruchomości, kontrolerów, specjalistów HVAC, oraz z zespołu technicznego z wieloletnim doświadczeniem i strategicznym podejściem do nieruchomości. 

  Dyrektorem działu, a jednocześnie Partnerem Zarządzającym AXI IMMO Services sp. z o.o. S.K., spółki działającej w ramach Grupy Axi Immo, jest Janusz Gutowski. Janusz posiada ponad 30 -letnie doświadczenie w zakresie zarządzania nieruchomościami. To absolwent Politechniki Warszawskiej, który posiada licencję zarządcy nieruchomości nr 9077.

  Janusz to znany i doświadczony ekspert, który przez cztery kadencje był Prezesem Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości (PSZN). Dodatkowo w trzech kadencjach został wybrany na członka zarządu Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN) i delegatem PFRN do struktur CEPI (Conseil Européen des Professions Immobilieres), organizacji lobbingowej europejskiego środowiska nieruchomości zlokalizowanej w Brukseli.

  Janusz to współautor nagrodzonych przez Ministra Infrastruktury książek pt. Zarządzanie Nieruchomościami Komercyjnymi i Zarządzanie Nieruchomościami Handlowymi wydanymi przez POLTEX. 

   

   

   

  Najczęściej wyszukiwane frazy