Ligentia Group zostaje na dłużej w Prologis Park Poznań II, doradza AXI IMMO

Ponad 15500 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej dla firmy logistycznej


13 października 2023
Monika Rykowska
Ligentia Group zostaje na dłużej w Prologis Park Poznań II, doradza AXI IMMO
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Międzynarodowy operator logistyczny Ligentia Group zdecydował się przedłużyć umowę najmu na ponad 15500 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w kompleksie magazynowym Prologis Park Poznań II. W transakcji najemcę reprezentowała firma AXI IMMO.

Najemca pozostanie na 14600 mkw. powierzchni logistycznej, którą uzupełnia ponad 1000 mkw. biura.

Piotr Roszkowski, Associate Director, Dział Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, AXI IMMO, mówi: „Jeszcze przed renegocjacjami omówiliśmy z Klientem najważniejsze kwestie związane z jego pozostaniem w kompleksie Prologis Park Poznań II. Wśród kluczowych znalazły się m.in. odświeżenie powierzchni biurowo-socjalnej, a także wprowadzenie usprawnień i dodatkowego wyposażenia w wynajmowanym module. Deweloper wykazał się dużym zrozumieniem i elastycznością w zakresie oczekiwań. Dodatkowo pozostanie w obecnej lokalizacji z pewnością przyniesie wiele korzyści związanych z efektywnością prowadzenia operacji logistycznych, utrzymaniem obecnej kadry pracowników, a także zachowaniem stabilności organizacyjnej”.

Nowoczesne centrum logistyczne Prologis Park Poznań II

Prologis Park Poznań II to nowoczesne centrum logistyczne zlokalizowane w odległości 15 kilometrów na zachód od centrum Poznania. Obejmuje ono kompleks budynków magazynowych wyposażonych w moduły biurowe o łącznej powierzchni wynoszącej 120 000 mkw. W bezpośrednim sąsiedztwie parku przebiega droga krajowa DK92, stanowiąca główną arterię komunikacyjną prowadzącą na północ do Szczecina, na zachód w kierunku Niemiec oraz na południe do Czech. To istotny czynnik ułatwiający szybki i sprawnie rozprowadzanie towarów w różnych kierunkach.

O AXI IMMO

AXI IMMO oferuje usługi doradcze w zakresie nieruchomości komercyjnych, w tym: wynajem i zarządzanie powierzchniami magazynowymi i biurowymi, wyceny nieruchomości, a także zakup i sprzedaż gruntów inwestycyjnych. W ramach oferty firma świadczy usługi zarządzania łańcuchami B2B i B2C. Największym atutem AXI IMMO jest połączenie międzynarodowych standardów obsługi z rzetelną znajomością rynku lokalnego. Firma otrzymała tytuł najlepszej Lokalnej Agencji Roku w latach 2012 – 2019 i 2021 w prestiżowym konkursie CiJ Awards organizowanym przez magazyn CEE CiJ Journal oraz nagrodę dla Najlepszego Zespołu w sektorze magazynowym w latach 2016 – 2017.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com