Największa polska firma doradcza AXI IMMO rozwija dział Rynków Kapitałowych. Z początkiem listopada 2023 r. stanowisko Associate Director w Dziale Rynków Kapitałowych objął Jakub Grabara, który będzie odpowiedzialny za obsługę transakcyjną tj. pozyskiwanie, a także zakup i sprzedaż nieruchomości komercyjnych.

Grzegorz Chmielak, Dyrektor Działu Rynków Kapitałowych i Wycen, AXI IMMO, mówi „Jakub ostatnio był zaangażowany w wiele transakcji na rynku inwestycyjnym w Polsce. Jestem przekonany, że jego bogata wiedza oraz doświadczenie w zakresie aktualnych potrzeb i oczekiwań Klientów stanie się cennym wsparciem dla naszego zespołu. Dołączenie Jakuba to również wyraźny sygnał, że AXI IMMO zamierza z jeszcze większym zaangażowaniem rozwijać swoją działalność i oferować bardziej zdywersyfikowane usługi w obszarze doradztwa transakcyjnego, na rynkach kapitałowych”.

Jakub Grabara dołączył do działu Rynków Kapitałowych AXI IMMO w listopadzie 2023 r. na stanowisko Associate Director. Jakub posiada ponad pięcioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. W AXI IMMO będzie odpowiedzialny za doradztwo inwestycyjne, prowadzenie procesów sprzedaży i zakupu projektów inwestycyjnych oraz pozyskiwanie Klientów. W jego dotychczasowej karierze doradzał m.in. REICO IS ČS, Generali Real Estate, FLE GmbH czy LeadCrest Capital Partners. Jakub jest absolwentem Zarządzania w Akademii Leona Koźmińskiego.

O AXI IMMO

AXI IMMO oferuje usługi doradcze w zakresie nieruchomości komercyjnych, w tym: wynajem i zarządzanie powierzchniami magazynowymi i biurowymi, wyceny nieruchomości, a także zakup i sprzedaż gruntów inwestycyjnych. W ramach oferty firma świadczy usługi zarządzania łańcuchami B2B i B2C. Największym atutem AXI IMMO jest połączenie międzynarodowych standardów obsługi z rzetelną znajomością rynku lokalnego.

Więcej informacji o AXI IMMO na www.axiimmo.com