Partnerzy międzynarodowi

AXI IMMO Group prowadzi aktywną działalność międzynarodową współpracując z europejskimi i światowymi organizacjami oraz towarzystwami specjalistycznymi.

Realizujemy projekty w zakresie sektora nieruchomości komercyjnych w Polsce i za granicą.

Międzynarodowe usługi AXI IMMO

Inwestycje — oferujemy globalne rozwiązanie pośrednictwa inwestycyjnego dla inwestorów realizujących transakcje transgraniczne.

Doradztwo — doradzamy klientom w zakresie reprezentacji najemców, zarządzania transakcjami wynajmu oraz transakcjami kupna i sprzedaży indywidualnych nieruchomości, a także portfeli nieruchomości.

Międzynarodowa współpraca AXI IMMO

W ramach członkostw wspierających (firmowych) oraz indywidualnych nawiązujemy kontakty z zagranicznymi partnerami oraz angażujemy się w tworzenie międzynarodowej płaszczyzny wymiany wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk.

Współtworzymy ekspertyzy oraz analizy dotyczące europejskiego rynku nieruchomości komercyjnych.

Skontaktuj się ze mną
jeśli masz pytania

SIOR (SOCIETY OF INDUSTRIAL AND OFFICE REALTORS) z siedzibą w Waszyngtonie — największe stowarzyszenie doradców zajmujących się nieruchomościami biurowymi i przemysłowymi. Przynależność do SIOR wymaga spełnienia wysokich standardów pracy, wieloletniego doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych oraz przestrzegania kodeksu etycznego praktyki zawodowej. SIOR liczy blisko 3100 członków w ponad 630 miastach w 34 krajach.

IRELS (INTERNATIONAL REAL ESTATE LOGISTIC SOLUTIONS) to międzynarodowa sieć niezależnych profesjonalistów specjalizujących się w sektorze nieruchomości z 6 krajów: Francji, Hiszpanii, Niemiec, Czech, Słowacji i Polski.

Carter Jonas LLP jest wiodącą firmą doradczą na brytyjskim rynku nieruchomości komercyjnych, cenioną za swoją dogłębną wiedzę i wysoką jakość usług. Firma posiada sieć lokalnych biur w Anglii i Walii oraz ponad 900 pracowników i współpracowników. Multidyscyplinarne podejście pozwala firmie wspierać i doradzać klientom w ramach czterech głównych obszarów działalności: nieruchomości komercyjne, planowanie i działalność deweloperska, nieruchomości mieszkaniowe oraz grunty rolne. W ramach każdego obszaru Carter Jonas oferuje szereg usług świadczonych przez ekspertów w dziedzinach wycen, infrastruktury, energii, property i estate management, transakcji inwestycyjnych, doradztwa budowlanego, najmu, sprzedaży oraz zasobów naturalnych.

Carter Jonas prowadzi szeroko zakrojoną działalność na brytyjskim rynku produkcyjno-magazynowym jak i w innych sektorach nieruchomości komercyjnych w tym kraju. Firma ma 34 biura na terenie Wielkiej Brytanii oraz czterech formalnych partnerów zagranicznych – w Niemczech, Irlandii i Holandii, a teraz również w Polsce.

RICS (the Royal Institution of Chartered Surveyors)  z siedzibą w Londynie – największa organizacja skupiająca rzeczoznawców majątkowych (ponad 100 000 wykwalifikowanych profesjonalistów w 146 krajach na świecie).

Niezależni eksperci dla funduszy zamkniętych na rynku nieruchomości i spółek zarządzających aktywami, wspierając je przy przejęciach i inwestycjach/dezinwestycjach.

PRAXI VALUATIONS oferuje szeroką gamę usług doradczych, charakteryzujących się dogłębną znajomością rynków lokalnych, specjalizacją i doświadczeniem naszych specjalistów oraz podejściem zorientowanym na usługi.

W sieci PRAXI VALUATIONS znajduje się wielu profesjonalnych członków RICS (MRICS), a wyceny są zgodne z zasadami i procedurami określonymi w Księdze RICS Valuation – Professional Standards.

Celem partnerstwa jest świadczenie transgranicznych usług wyceny w sposób płynny i skuteczny, pracując dla najemców, instytucji i pożyczkodawców.

Inne kraje europejskie posiadające przedstawicieli w Praxi Valuations to Francja, Niemcy, Belgia, Hiszpania, Włochy, Wielka Brytania, Rumunia i
Grecja.

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska)  to bilateralna organizacja na rzecz rozwoju polsko-niemieckich stosunków gospodarczych, reprezentująca interesy około 1000 firm członkowskich. Przynależność do AHK Polska ułatwia AXI IMMO Group poszukiwanie partnerów biznesowych, wspomaga wymianę informacji i doświadczeń oraz rozwój stosunków między instytucjami i przedsiębiorstwami.

Najczęściej wyszukiwane frazy