Partnerstwo międzynarodowe

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

AXI IMMO Group prowadzi aktywną działalność międzynarodową współpracując z europejskimi i światowymi organizacjami oraz towarzystwami specjalistycznymi.

Międzynarodowe usługi AXI IMMO

Inwestycje – oferujemy globalne rozwiązanie pośrednictwa inwestycyjnego dla inwestorów realizujących transakcje transgraniczne.

Doradztwo – doradzamy klientom w zakresie reprezentacji najemców, zarządzania transakcjami wynajmu oraz transakcjami kupna i sprzedaży indywidualnych nieruchomości a także portfeli nieruchomości.

Międzynarodowa współpraca AXI IMMO

W ramach członkostw wspierających (firmowych) oraz indywidualnych nawiązujemy kontakty z zagranicznymi partnerami oraz angażujemy się w tworzenie międzynarodowej płaszczyzny wymiany wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk.

Współtworzymy ekspertyzy oraz analizy dotyczące europejskiego rynku nieruchomości komercyjnych.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.

Renata Osiecka
Owner, Managing Partner
+48 601 295 533
renata.osiecka@axiimmo.com

IRELS (INTERNATIONAL REAL ESTATE LOGISTICS SOLUTIONS)

to międzynarodowa sieć niezależnych profesjonalistów specjalizujących się w sektorze nieruchomości logistycznych z 6 krajów: Francji, Hiszpanii, Niemiec, Czech, Słowacji i Polski.
Zobacz najlepsze projekty logistyczne w Europie polecane przez IRELS - plik PDF

SIOR (SOCIETY OF INDUSTRIAL AND OFFICE REALTORS)

z siedzibą w Waszyngtonie - największe stowarzyszenie doradców zajmujących się nieruchomościami biurowymi i przemysłowymi. Przynależność do SIOR wymaga spełnienia wysokich standardów pracy, wieloletniego doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych oraz przestrzegania kodeksu etycznego praktyki zawodowej. SIOR liczy blisko 3100 członków w ponad 630 miastach w 34 krajach.

Gerald EVE International

partner AXI IMMO; międzynarodowe zrzeszenie niezależnych doradców nieruchomości aktywnych w Europie - ponad 850 pracowników w 53 biurach, oraz na głównych rynkach Stanów Zjednoczonych. Siedziba główna zlokalizowana jest w Londynie, europejskie biura stowarzyszone znajdują się m.in. w: Belgii, Luksemburgu, Holandii, Niemczech, Francji, Polsce, Hiszpanii, Norwegii, Irlandii, Szwecji, Irlandii Północnej i Turcji.

RICS (the Royal Institution of Chartered Surveyors)

z siedzibą w Londynie - największa organizacja skupiająca rzeczoznawców majątkowych (ponad 100 000 wykwalifikowanych profesjonalistów w 146 krajach na świecie).

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska)

bilateralna organizacja na rzecz rozwoju polsko-niemieckich stosunków gospodarczych, reprezentująca interesy około 1000 firm członkowskich. Przynależność do AHK Polska ułatwia AXI IMMO Group poszukiwanie partnerów biznesowych, wspomaga wymianę informacji i doświadczeń oraz rozwój stosunków między instytucjami i przedsiębiorstwami.