Firma doradcza AXI IMMO została wybrana Lokalnym Agentem Roku 2023 w regionie Europy Środkowo-Wschodniej w konkursie CEE Quality Awards. Firma otrzymała statuetkę podczas uroczystej 18. edycji Gali CEEQA, która odbyła się 14 czerwca 2023 r. na Torze Wyścigów Konnych w Warszawie.

Konkurs oraz Gala CEEQA to coroczne wydarzenie branżowe sektora nieruchomości w regionie CEE & SEE. W 2023 r. plebiscyt miał swoją 18. edycję, która jak co roku zebrała najważniejszych liderów i profesjonalistów z branży w Europie. Otrzymanie statuetki wiąże się z potwierdzeniem jakości, etyczności w biznesie, dużych osiągnięć, jak i uznania branżowego. O nagrodę ubiegają się uczestnicy z 18 krajowych rynków nieruchomości. W tym roku proces zgłaszania i oceniania był nadzorowany przez firmę konsultingową PwC.

W 2023 r. agencja AXI IMMO okazała się bezkonkurencyjna pod względem osiągniętych wyników i rozwoju w 2022 r. w kategorii Najlepszej Lokalnej Agencji wyprzedzając pięć firm: 108 Agency, immolab, JK Advisory, Svoboda & Williams oraz Walter Herz.

„Otrzymanie statuetki dla najlepszej Lokalnej Agencji w konkursie CEEQA to ogromne wyróżnienie i punkt odniesienia do podejmowanych działań i realizowanych strategii. Dziękujemy Klientom, Partnerom Biznesowym, a także Jury za zaufanie do naszej wiedzy i docenienie dotychczasowych osiągnięć. Chcę również podziękować całemu zespołowi ekspertów AXI IMMO, ponieważ wspólnie pracujemy na takie sukcesy,” mówi Renata Osiecka, Partnerka Zarządzająca, AXI IMMO.

O AXI IMMO

AXI IMMO oferuje usługi doradcze w zakresie nieruchomości komercyjnych. Usługi te to doradztwo przy wynajmie i zarządzaniu powierzchniami magazynowymi i biurowymi, a także zakup i sprzedaż terenów inwestycyjnych. Firma oferuje też wyceny nieruchomości. W ramach oferty firma świadczy usługi zarządzania łańcuchami B2B i B2C. Największym atutem AXI IMMO jest połączenie międzynarodowych standardów obsługi z rzetelną znajomością rynku lokalnego. W konkursie CEE CiJ Journal AXI IMMO otrzymała tytuł Najlepszej Lokalnej Agencji Roku siedem lat z rzędu, w latach 2012 – 2019 i po raz ósmy w roku w 2021. Także w tym konkursie w latach 2016 – 2017 otrzymała tytuł Najlepszego Zespołu w Sektorze Magazynowym. AXI IMMO otrzymała także tytuł Najlepszej Agencji Lokalnej 2019 „Lokal Agency” w konkursie CEE Investment Awards.