AXI IMMO zawiera strategiczną współpracę z brytyjską firmą Carter Jonas

AXI IMMO poszerza zasięg usług międzynarodowych


4 października 2023
Monika Rykowska
AXI IMMO zawiera strategiczną współpracę z brytyjską firmą Carter Jonas
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

AXI IMMO, wiodąca firma doradcza na polskim rynku nieruchomości komercyjnych, oraz brytyjska agencja doradcza Carter Jonas nawiązały strategiczną współpracę w celu wzmocnienia pozycji międzynarodowej obu organizacji.

Carter Jonas prowadzi szeroko zakrojoną działalność na brytyjskim rynku produkcyjno-magazynowym jak i w innych sektorach nieruchomości komercyjnych w tym kraju. Firma ma 34 biura na terenie Wielkiej Brytanii oraz czterech formalnych partnerów zagranicznych – w Niemczech, Irlandii i Holandii, a teraz również w Polsce.

AXI IMMO zostało założone w 2009 roku i jest znane ze swojej kompleksowej oferty usług w sektorze nieruchomości magazynowych, jak również w zakresie najmu powierzchni biurowych, wycen, property i asset management, doradztwa transakcyjnego przy zakupie i sprzedaży nieruchomości i działek oraz badań rynkowych.

Współpraca międzynarodowa

Iain Mulvey, Business Development Director, Carter Jonas, powiedział: Partnerstwa międzynarodowe są ważną częścią działalności naszej firmy. Pozwalają nam one skutecznie doradzać klientom i wspomagać ich rozwój również na innych europejskich rynkach, w sposób elastyczny i poparty świetną wiedzą rynkową oraz lokalną ekspertyzą i kontaktami. Ostatnie przykłady naszej współpracy międzynarodowej to transakcja zakupu nieruchomości biurowej 3 Noble Street w londyńskim City w imieniu niemieckiej firmy energetycznej EnBW, oraz sprzedaż obiektu przemysłowego w Ebersbach obok Stuttgartu w imieniu amerykańskiej firmy Accuride. Widząc skuteczność naszego partnerstwa międzynarodowego, cieszymy się z nawiązania współpracy z AXI IMMO i z poszerzenia działalności o rynek polski”.

Renata Osiecka, Partner Zarządzająca, AXI IMMO, powiedziała: „Dołączenie do sieci Carter Jonas jest kolejnym krokiem w kierunku zwiększenia rozpoznawalności AXI IMMO na międzynarodowym rynku nieruchomości komercyjnych. To partnerstwo daje nam dostęp do cennego doświadczenia naszych kolegów i koleżanek z innych krajów oraz szanse do współpracy z klientami na arenie międzynarodowej. Nasz biznes potrzebuje nowej przestrzeni do rozwoju i wierzymy, że współpraca z Carter Jonas nam to zapewni, prowadząc do wspólnych transakcji.”

O Carter Jonas

Carter Jonas LLP jest wiodącą firmą doradczą na brytyjskim rynku nieruchomości komercyjnych, cenioną za swoją dogłębną wiedzę i wysoką jakość usług. Firma posiada sieć lokalnych biur w Anglii i Walii oraz ponad 900 pracowników i współpracowników. Multidyscyplinarne podejście pozwala firmie wspierać i doradzać klientom w ramach czterech głównych obszarów działalności: nieruchomości komercyjne, planowanie i działalność deweloperska, nieruchomości mieszkaniowe oraz grunty rolne. W ramach każdego obszaru Carter Jonas oferuje szereg usług świadczonych przez ekspertów w dziedzinach wycen, infrastruktury, energii, property i estate management, transakcji inwestycyjnych, doradztwa budowlanego, najmu, sprzedaży oraz zasobów naturalnych.

Więcej informacji o Carter Jonas na carterjonas.co.uk

O AXI IMMO

AXI IMMO oferuje usługi doradcze w zakresie nieruchomości komercyjnych, w tym: wynajem i zarządzanie powierzchniami magazynowymi i biurowymi, wyceny nieruchomości, a także zakup i sprzedaż gruntów inwestycyjnych. W ramach oferty firma świadczy usługi zarządzania łańcuchami B2B i B2C. Największym atutem AXI IMMO jest połączenie międzynarodowych standardów obsługi z rzetelną znajomością rynku lokalnego. Firma otrzymała tytuł najlepszej Lokalnej Agencji Roku w latach 2012 – 2019 i 2021 w prestiżowym konkursie CiJ Awards organizowanym przez magazyn CEE CiJ Journal oraz nagrodę dla Najlepszego Zespołu w sektorze magazynowym w latach 2016 – 2017.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com