AXI IMMO ponownie z nagrodą CEEQA dla najlepszej Lokalnej Agencji

AXI IMMO, największa polska firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych ponownie otrzymała tytuł Lokalnego Agenta Roku 2024 w regionie Europy Środkowo-Wschodniej w konkursie CEE Quality Awards. Firma otrzymała statuetkę podczas uroczystej 19. edycji Gali CEEQA, która odbyła się 21 maja br. na Torze Wyścigów Konnych w Warszawie.

Konkurs oraz Gala CEEQA to doroczne wydarzenie branżowe, dedykowane sektorowi nieruchomości w regionach Europy Środkowo-Wschodniej (CEE) i Południowo-Wschodniej (SEE). W 2024 roku odbyła się 19. edycja tego plebiscytu, która jak zawsze zgromadziła czołowych liderów i specjalistów z branży nieruchomości w Europie. Zdobycie statuetki CEEQA jest symbolem najwyższej jakości, etycznych standardów biznesowych, znaczących osiągnięć oraz uznania w branży. Uczestnicy konkursu pochodzą z 18 różnych krajowych rynków nieruchomości. W tym roku proces zgłaszania kandydatur i oceny był starannie nadzorowany przez renomowaną firmę konsultingową PwC. Wydarzenie obejmuje również galę rozdania nagród, która jest jednym z najbardziej prestiżowych spotkań w kalendarzu branżowym, oferującym uczestnikom nie tylko uznanie, ale także możliwość nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych. CEEQA jest znane z promowania innowacyjności, zrównoważonego rozwoju oraz najlepszych praktyk w branży nieruchomości.

Zespół AXI IMMO z potwierdzeniem skuteczności

W 2024 r. agencja AXI IMMO okazała się bezkonkurencyjna pod względem osiągniętych wyników i rozwoju w 2023 r. w kategorii Najlepszej Lokalnej Agencji wyprzedzając m.in. 108 Agency, BOIG, CERES, Forton, Griffes, immolab, ITRA, Newmark, Nuvalu,  Svoboda & Williams oraz Walter Herz.

Renata Osiecka, Partnerka Zarządzająca, AXI IMMO, komentuje: „Zdobycie nagrody dla najlepszej Lokalnej Agencji w konkursie CEEQA to dla ogromne wyróżnienie i potwierdzenie skuteczności naszych strategii. Jesteśmy wdzięczni Klientom, Partnerom Biznesowym oraz Jury za zaufanie i docenienie pracy. Nagrodę CEEQA 2024 dedykuję całemu zespołowi AXI IMMO – to sukces na nasze 15-lecie, który osiągnęliśmy razem. Wierzę, że z takim zespołem zdobędziemy każdy cel”.

O AXI IMMO

AXI IMMO oferuje usługi doradcze w zakresie nieruchomości komercyjnych, w tym: wynajem i zarządzanie powierzchniami magazynowymi i biurowymi, wyceny nieruchomości, a także zakup i sprzedaż gruntów inwestycyjnych. W ramach oferty firma świadczy usługi zarządzania łańcuchami B2B i B2C. Największym atutem AXI IMMO jest połączenie międzynarodowych standardów obsługi z rzetelną znajomością rynku lokalnego. AXI IMMO zostało wielokrotnie nagradzane, w tym otrzymało tytuł najlepszej Lokalnej Agencji Roku w latach 2012 – 2019 i 2021 w konkursie CiJ Awards oraz nagrodę dla Najlepszego Zespołu w sektorze magazynowym w latach 2016 – 2017. W 2019 i 2023 r. firma była laureatem w kategorii Lokalna Agencja w konkursie CEE Investment Awards. W 2023 r. AXI IMMO zostało wybrane Lokalnym Agentem Roku 2023 w regionie Europy Środkowo-Wschodniej w konkursie CEEQA.