Firma Leroy Merlin przedłuża umowę najmu w nieruchomości komercyjnej Logicor Stryków.

Logicor Stryków zlokalizowany jest w centralnej Polsce, 5 km od kluczowego węzła komunikacyjnego autostrad A1 i A2 oraz 15 km od centrum Łodzi.

Logicor to wiodący właściciel, zarządca i deweloper europejskich nieruchomości logistycznych. Firma ponownie podpisała umowę ze swoim długoterminowym klientem, Leroy Merlin. Francuska sieć hipermarketów zwiększa powierzchnię najmu w obiekcie Logicor Stryków, położonym w centralnej Polsce. Najemcy doradzała firma AXI IMMO.

Na mocy umowy Leroy Merlin zajmie ok. 50 tys. mkw. powierzchni magazynowej w parku Logicor Stryków, który będzie wykorzystywany jako główne centrum dystrybucyjne dla sklepów w całej Polsce i regionie.

Doskonała lokalizacja centrum dystrybucyjnego

Leszek Petryczko, Senior Manager Central Logistics w Leroy Merlin, powiedział: Dla Leroy Merlin rozszerzenie współpracy z Logicorem oznacza wynajem najlepszej powierzchni logistycznej w doskonałej lokalizacji oraz codzienną obsługę na najwyższym poziomie. W ten sposób mamy zagwarantowaną ekspansję biznesową firmy zarówno na terenie całej Polski, jak i regionu”.

Hubert Wojtera, Dyrektor, Dział Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, AXI IMMO, mówi: „Jestem przekonany, że renegocjację wynajmu powierzchni magazynowej w Strykowie pomiędzy firmami Leroy Merlin i Logicor można spokojnie uznać za klasyczną transakcję typu WIN-WIN. Najemca pozostaje w dobrze znanej sobie lokalizacji, wokół której zbudował liczną dywizję poddostawców. Natomiast wynajmujący utrzymuje ważnego i dużego gracza  rynkowego w portfolio Klientów”.

Anna Mazepa, Dyrektor ds. Zarządzania Aktywami, Logicor Polska, powiedziała: Bardzo nas cieszy decyzja Leroy Merlin o odnowieniu i przedłużeniu umowy najmu. To pokazuje, że dla naszych klientów jesteśmy zaufanym partnerem; takim, który doskonale rozumie ich potrzeby i świadczy wysokiej jakości usługi pomagające odnieść sukces”.