Największa polska firma doradcza AXI IMMO została uznana za najlepszą w kategorii Agency of the Year 2023 w konkursie CEE INVESTMENT AWARDS. To kolejne już 16. wyróżnienie otrzymane przez firmę. Wręczenie statuetki Agency of the Year odbyło się 26 października 2023 r. podczas 13. edycji EuropaProperty CEE Investment Awards w Warszawie.

Konkurs EuropaProperty CEE Investment Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń na rynku nieruchomości w Polsce. W plebiscycie wyróżnienia są przyznawane przez niezależne jury, które skupia w sobie czołowych przedstawicieli branży, w tym znaczących inwestorów i deweloperów. Grono co roku dokonuje selekcji i uhonorowuje osoby, instytucje oraz projekty za wybitne wartości, unikalną jakością lub imponujący zakresem działań w roku poprzednim. W 2023 r. plebiscyt miał swoja 13. edycję, której uroczysta gala odbyła się w hotelu Intercontinental Hotel Warsaw.

Renata Osiecka, Partnerka Zarządzająca, AXI IMMO, mówi: „To niezwykłe wyróżnienie, które bez wyjątków docenia pracę wszystkich w AXI IMMO. Od blisko 15 lat tworzymy jeden zespół i jedną grupę, która pozostaje zmotywowana i chce stale podnosić swoje umiejętności i kompetencje. Sam tytuł Agency of the Year to najlepsza gwarancja i potwierdzenie naszej niezawodności, utrzymywania i nawiązywania bardzo dobrych relacji z Klientami i Partnerami Biznesowymi oraz uznania w oczach Jury”.

Dla AXI IMMO nagroda w kategorii Agency of the Year to drugie wyróżnienie, w konkursie organizowanym przez EuropaProperty. Wcześniej, w 2019 firma otrzymała tytuł Najlepszej Lokalnej Agencji Roku.

O AXI IMMO

AXI IMMO oferuje usługi doradcze w zakresie nieruchomości komercyjnych, w tym: wynajem i zarządzanie powierzchniami magazynowymi i biurowymi, wyceny nieruchomości, a także zakup i sprzedaż gruntów inwestycyjnych. W ramach oferty firma świadczy usługi zarządzania łańcuchami B2B i B2C. Największym atutem AXI IMMO jest połączenie międzynarodowych standardów obsługi z rzetelną znajomością rynku lokalnego.