Zarządzanie zmianą
powierzchni biurowej

Doradztwo na rynku biurowym z zakresem zarządzania zmianą obejmuje kompleksowe podejście do identyfikacji, adaptacji i skutecznego zarządzania zmianami w projekcie.


W AXI IMMO świadczymy aktywne doradztwo dostosowane do specyfiki projektu i dynamicznie zmieniającego się otoczenia biznesowego i udzielamy porad dotyczących najlepszych praktyk zarządzania zmianą w kontekście rynku biurowego.


Przeprowadzamy szczegółową analizę projektu w celu zidentyfikowania potencjalnych zagrożeń, takich jak opóźnienia w harmonogramie, trudności w adaptacji pracowników czy nieprzewidziane koszty. 

Koordynujemy harmonogram projektu, uwzględniając elastyczność w przypadku nieprzewidzianych sytuacji oraz dostosowując go do zmieniających się warunków. Koordynujemy także prace wszystkich zaangażowanych stron, w tym zespołu projektowego, dostawców usług, architektów, czy też pracowników biurowych.

Kontakt

Bartosz Oleksak

Associate Director Office Department

+48 725 300 600

Kontakt

Jakub Potocki

Associate Director Office Department

+48 725 300 600

Skontaktuj się    Zespół Office AXI IMMO oferuje pełen wachlarz usług doradczych związanych z najmem powierzchni biurowych. Specjalizujemy się w renegocjacji bieżących umów najmu, relokacji biura oraz aranżacji przestrzeni pracy.

    Jesteśmy niezależni — reprezentujemy wyłącznie najemców. Oferujemy nasze usługi na terenie całego kraju, ze szczególnym naciskiem na warszawski rynek biurowy.

    Najczęściej wyszukiwane frazy