Autodoc Logistics Ponad wynajmuje ponad 26500 mkw. w Park Szczecin Trzebusz, doradza AXI IMMO

Dystrybutor części i akcesoriów samochodowych z nową powierzchnią magazynową


7 listopada 2023
Monika Rykowska
Autodoc Logistics Ponad wynajmuje ponad 26500 mkw. w Park Szczecin Trzebusz doradza AXI IMMO
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Do grona najemców Parku Szczecin Trzebusz dołączyła firma Autodoc Logistics, która zdecydowała się wynająć 26532 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej.  Park Szczecin Trzebusz, wchodzący w skład portfolio Savills Investment Management w Polsce, oferuje łącznie 70000 mkw. powierzchni i jest obecnie w pełni wynajęty. Agencja doradcza AXI IMMO doradzała najemcy Autodoc Logistics.

Autodoc Logistics, firma zajmująca się dystrybucją części i akcesoriów samochodowych, dołączyła do grona najemców Parku Szczecin Trzebusz, wynajmując 26532 mkw. powierzchni magazynowej na okres 2 lat. Autodoc Logistics wchodzi w skład Grupy Autodoc, która działa na 27 europejskich rynkach i zatrudnia łącznie ponad 5000 osób w sześciu lokalizacjach.

„Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z tego, że nasz kompleks logistyczny Park Szczecin Trzebusz wciąż przyciąga nowych najemców i jednocześnie umacnia relacje z obecnymi klientami. To dla nas potwierdzenie zarówno atrakcyjności lokalizacji, jakości oferowanych powierzchni magazynowych, jak i skuteczności naszych działań jako asset managera. Podpisanie umów najmu na blisko 30000 mkw. w czasach odczuwalnego spowolnienia na rynku magazynowym, stanowi dla nas ogromny powód do dumy. Cieszymy się, że możemy wspierać rozwój firm w regionie i jednocześnie dziękujemy za zaufanie okazane przez naszych partnerów z Autodoc Logistics.” – mówi Gabriela Matysek-Mazurczak, Asset Manager, Savills IM Poland.

Podczas transakcji Savills IM doradzała w kwestiach leasingowych firma 7R, a Kancelaria DPPA Legal Grzonek Świdnicki sp. k. była odpowiedzialna za wsparcie prawne. Firma Autodoc Logistics była reprezentowana przez agencję doradczą AXI IMMO.

„Nowy magazyn w Parku Szczecin Trzebusz stanowi doskonałe uzupełnienie naszej działalności logistycznej w Polsce i pozwala nam utrwalić najwyższe standardy usług, do których przyzwyczajeni są nasi klienci w całej Europie: pełną koncentrację na kliencie i najszerszą gamę produktów. Stale rozwijamy naszą działalność, a naszym celem jest wzmocnienie pozycji lidera branży z wykorzystaniem zarówno naszych atutów, jak i poprzez zaangażowanie szczecińskiego zespołu.” – powiedział Hubert Walczak, Supply Chain Strategy Director & Board Member, Autodoc Logistics Poland.

„Mieliśmy przyjemność reprezentować firmę Autodoc Logistics w procesie poszukiwania nowej powierzchni magazynowej w okolicach Szczecina. Wśród kluczowych wymagań znalazły się m.in. nieduża odległość od poprzedniej lokalizacji oraz dostępność hali od zaraz. Spośród przedstawionych ofert najbliżej oczekiwań Klienta znalazł się kompleks logistyczny Park Szczecin Trzebusz. Gratulujemy obu stronom nawiązania współpracy.” – mówi Anna Gawrońska, Konsultant, Dział Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, AXI IMMO.

Park Szczecin Trzebusz to projekt logistyczny, który został oddany do użytkowania w 2019 roku. Obiekt oferuje łącznie 70000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i zlokalizowany jest we wschodniej części Szczecina, w dzielnicy Dąbie przy ul. Cynkowej. Atutem jego położenia jest dostęp do bezpośredniego zjazdu z autostrady A6, łączącej Szczecin i Berlin. Nieruchomość jest dobrze skomunikowana także z drogą ekspresową S3, drogą krajową nr 10, Lotniskiem w Goleniowie, położonym ok. 30 km od inwestycji czy portem morskim. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajduje się Podstrefa Szczecin Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec.

Powierzchnia magazynowa Parku Szczecin Trzebusz składa się z dwóch budynków klasy A. Wyposażona jest w oświetlenie LED, ogrzewanie gazowe, instalację tryskaczową, strefę dokową z rampami jak i bramami „0”, monitoring CCTV, oraz zaawansowany system zarządzania wjazdem. Przestrzeń może zostać przystosowana do składowania oraz lekkiej produkcji. Na terenie inwestycji znajdują się także place manewrowe oraz miejsca parkingowe. Obiekt, posiada certyfikat BREEAM International New Construction na poziomie „Good”.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com