BGO Park Warsaw Airport – magazyny do wynajęcia w Warszawie

BGO Park Warsaw Airport - magazyny do wynajęcia w Warszawie

Hala na wynajem przy obwodnicy Warszawy

Powierzchnia 3900 - 3900 m2
Średnia cena w regionie: 3,60-4,30 EUR / m2
woj. mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID oferty: mp11407

Magazyn do wynajęcia BGO Park Warsaw Airport to magazyn miejski położony w obrębie Warszawy, w niewielkiej odległości od węzła Opacz łączącego drogi ekspresowe S2 i S8, który zapewnia świetne połączenie zarówno z centrum Warszawy, jak i z dalszymi regionami Polski.

Magazyn do wynajęcia BGO Park Warsaw Airport oferuje nowoczesne powierzchnie magazynowe klasy A, przeznaczone dla średnich i większych firm o różnym profilu działalności.

Lokalizacja parku magazynowego w granicach miasta umożliwia szeroki dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej i miejskiej infrastruktury.

Miejskie centrum logistyczne BGO Park Warsaw Airport jest optymalnie dopasowane do wymogów magazynowych klientów z różnych branż. Możliwość wynajęcia powierzchni biurowej.

Nowoczesna hala kasy A, zlokalizowana na terenie najprężniej rozwijającego się miasta w kraju zapewnia najlepsze warunki dla branż logistycznych.

Lokalizacja BGO Park Warsaw Airport

 • BGO Park Warsaw Airport to miejski magazyn do wynajęcia rejon Warszawa południowy zachód, przy węźle Opacz na S2 i S8 – południowa Obwodnica Warszawy
 • Lokalizacja magazynu przy zjeździe na Janki, niedaleko lotniska Okęcie na warszawskich Włochach
 • Na południowy zachód od centrum Warszawy
 • Magazyn przy trasach ekspresowych S2 i S8 i DK7, co ułatwia dojazd dla samochodów ciężarowych
 • Dobry dojazd dla pracowników
 • Blisko nieruchomości przystanek autobusowy (dobry dojazd do P&R Aleja Krakowska)
 • Magazyn na przedmieściach Warszawy

Atuty nieruchomości

 • Nowe centrum logistyczne
 • Miejski magazyn do wynajęcia blisko centrum Warszawy
 • Atrakcyjna lokalizacja magazynu sprzyja wygodnej dystrybucji na teren całej Warszawy dzięki położeniu przy trasie S8 i S2, które umożliwiają szybki dojazd do niemal wszystkich dzielnic Warszawy, nie tylko tych w pobliżu jak Włochy, Mokotów, Ursus, Ochota czy Ursynów, ale też do Śródmieścia, na Bemowo i Żoliborz  i Bielany jak i do dzielnic położonych na prawym brzegu Wisły tj. Pragi Północ i Pragi Południe, do Targówka, Białołęki czy Wawra.
 • Dzięki bliskości wjazdu na trasy szybkiego ruchu możliwa jest wygodna obsługa logistyczna miejscowości sąsiadujących na południe i zachód Warszawą takich jak Pruszków, Piastów, Raszyn i Janki czy Nadarzyn.
 • Magazyn wysokiego składowania
 • Posadzka bezpyłowa
 • Doki rozładunkowe z kołnierzami ochronnymi oraz bramy z poziomu zero
 • Hala ogrzewana
 • Plac manewrowy

Powierzchnia do wynajęcia

 • Na wynajem magazyn 3900 mkw.

 

Dowiedz się więcej

Joanna Lewandowska AXI IMMO
Joanna Lewandowska
+48 725 pokaż numer
joanna.lewandowska@axiimmo.com

Tagi

Napisz do nas, jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Proszę podać nazwę firmy
Proszę podać prawidłowy email

Jako Administrator danych firma AXI IMMO Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa, dbając o Twoją prywatność, prosimy Cię o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych. Używamy plików cookie do przechowywania i dostępu do informacji, w celu dostarczenia, obsługi i ulepszania naszych usług i reklam. Jeśli wyrażasz zgodę, będziemy personalizować wyświetlaną Ci zawartość i reklamy w witrynach internetowych. Możesz wybrać "Zamykam", aby zgodzić się na te działania. Przetwarzamy dane w celu użycia danych geolokalizacji i urządzenia na potrzeby identyfikacji, pomiaru preferencji odwiedzających naszą stronę. Ma to na celu przechowywanie informacji na urządzeniu i dostęp do nich, a także dostarczanie spersonalizowanych reklam i zawartości, wykonywanie pomiarów dotyczących reklam i zawartości, tworzenie wyników analiz odbiorców. Przysługuje Ci prawo do dostępu Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wycofania zgody na przetwarzanie.

Zgoda jest wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych (newsletter, raporty rynkowe, aktualności z rynku nieruchomości komercyjnych oraz dostępnych usługach i projektach prowadzonych przez Axi Immo Group Sp. z o.o.).

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Podaj prawidłowy wynik działania
Wyślij