+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header

Biura do wynajęcia Warszawa-Mokotów - najnowsze oferty

Biuro do wynajęcia Mokotów Warszawa. Aktualne oferty lokali biurowych jednej z głównych dzielnic biurowych Warszawy.

Mokotów to centralna dzielnica Warszawy usytuowana w lewobrzeżnej części miasta sąsiadująca z dzielnicami Śródmieście, Ochota, Włochy, Ursynów i Wilanów. Najliczniej zabudowana obiektami biurowymi jest południowo zachodnia cząść Mokotowa – Służewiec Przemysłowy.  Dobry dojad do lotniska Okęcie przez ul. Marynarską.

Dzielnica Mokotów posiada dogodne połączenia z innymi dzielnicami dzięki komunikacji miejskiej (I linia metra, liczne linie tramwajowe i autobusowe). Główne ulice dzielnicy toul. Puławska, aleja Niepodległości, Wołoska, Sobieskiego, Czerniakowska, Trasa Siekierkowska, wspomniana już wcześniej ul. Marynarska, aleja Lotników, aleja Wilanowska, Domaniewska, aleja Witosa, Racławicka, Woronicza.

Najnowsze oferty z Warszawa-Mokotów – powierzchnie biurowe

Powierzchnie biurowe do wynajęcia Postępu 14

postepu 14

Powierzchnie biurowe do wynajęcia Postępu 14

Atrakcyjne biura w klasie A do wynajęcia na Mokotowie przy ulicy Postępu. Powierzchnia typowego piętra: 1 481–4 354 mkw; powierzchnia całkowita: 33 100 mkw.

(więcej…)

Powierzchnia biurowowa do wynajęcia na Mokotowie w Parku Rozwoju

Park-Rozwoju

Powierzchnia biurowowa do wynajęcia na Mokotowie w Parku Rozwoju

Biura do wynajęcia w biznesowej części Mokotowa. Całkowita powierzchnia biurowca: 30 000 mkw. Powierzchnia typowego piętra: 2 500 mkw.

(więcej…)

Powierzchnia biurowa do wynajęcia na Mokotowie w budynku NC3

nc3

Powierzchnia biurowa do wynajęcia na Mokotowie w budynku NC3

Biura do wynajęcia w biznesowej części Mokotowa. Całkowita powierzchnia biurowca: 6 000 mkw. Powierzchnia typowego piętra: 970 mkw.

(więcej…)

Powierzchnia biurowa do wynajęcia Amber Mokotów

amber mokotow_mini

Powierzchnia biurowa do wynajęcia Amber Mokotów

Nowoczesny biurowiec położony na Mokotowie.

Powierzchnia do wynajęcia w biurowcu Amber Mokotów w Warszawie. (więcej…)
    Strona 1 na 3

    123
Wszyscy Ci z Państwa, któych interesują Powierzchnie Biurowe w regionie Mokotów znajdą tutaj obszerne, wyczerpujące oferty z tego regionu jak i z samego miasta wojewódzkiego. Po wpisaniu interesującej Państwa frazy otwiera się strona, na której znajdą Państwo magazyny i powierzchnie magazynowe w znakomicie skomunikowanej lokalizacji oraz o strategicznym położeniu, często położone w samym centrum miasta. Są tutaj ogłoszenia oferujące nowoczesne parki logistyczne z doskonałym dostępem do transportu miejskiego, autostrady czy siły roboczej, przystosowane do celów produkcyjnych czy też niewielkie parki magazynowo – biurowe o dogodnym umiejscowieniu. Otwierając tę stronę mogą Państwo przejrzeć oferty typowych miejsc magazynowych regionu Mokotów, jak i centrów dystrybucyjnych czy też miejsc pod działalność gospodarczą oraz miejsc z elastyczną możliwością kształtowania powierzchni magazynowej czy biurowej w tej okolicy. Wszystkie ogłoszenia na stronie mają dogodny dla Państwa opis lokalizacji, zalet obiektu, powierzchni do wynajęcia i powiązanych wpisów oraz bezpośredni kontakt z numerami telefonów. Tutaj znajdziecie Państwo odpowiadającą Państwa oczekiwaniom Powierzchnie Biurowe Mokotów.