Ten magazyn do wynajęcia na krótki czas (short term) to hala wysokiego składowania (do 12,5 m) w zachodniej Polsce w miejscowości Września.
Magazyn położony w niewielkiej odległości od drogi krajowej nr 15 oraz autostrady A2, która przebiega od granicy niemieckiej w Świecku przez Poznań, Konin i Warszawę a w okolicach Strykowa pod Łodzią, gdzie krzyżuje się z autostradą A1 (węzeł Łódź Północ), zapewniając sprawną komunikację zarówno na obszarze aglomeracji poznańskiej, jak i dalszych regionów.
Magazyn wyposażony w oszczędne oświetlenie LED oraz efektywne ogrzewanie gazowe. Dodatkowo dla najemcy jest dostępne w pełni zaaranżowane biuro o powierzchni 170 mkw. z możliwością powiększenia o dodatkową powierzchnię 140 mkw.
Istnieje możliwość obsługi logistycznej świadczonej przez właściciela hali.
Lokalizacja
- Września, województwo wielkopolskie
- Dobry dojazd do granicy niemieckiej
- Magazyn do wynajęcia położony przy drodze krajowej nr 15, przebiegającej przez województwa dolnośląskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie i warmińsko-mazurskie
- Bliskość wjazdu na autostradę A2 (Autostrada Wolności), która przebiega od zachodniej części Polski kontynuując przebieg niemieckiej autostrady A12 do granicy wschodniej z Białorusią
- W pobliżu drogi krajowej nr 92, która przebiega równolegle do autostrady A2, łącząca Rzepin z Poznaniem, Warszawą, Sulejówkiem, Mińskiem Mazowieckim i Kałuszynem
- 52 km do centrum Poznania
- 112 km do Bydgoszczy
- 176 km do Łodzi
Atuty nieruchomości
- Magazyn do wynajęcia na krótki czas (short term)
- Najem magazynu na maksymalnie 1,5 roku
- Obsługa logistyczna świadczona przez właściciela hali
- Hala o wysokości składowania do 12,5 m
- Energooszczędne oświetlenie LED
- Świetliki dachowe
- Promienniki gazowe
- Współczynnik obciążenia ogniowego powyżej 4000 MJ/m2
- System ochrony przeciwpożarowej zawiera hydranty wewnętrzne i zewnętrzne, tryskacze oraz system oddymiania
- Na terenie kompleksu magazynowego są obszerne place manewrowe, parkingi dla samochodów ciężarowych i osobowych
- Dostęp do magazynu zapewnia 22 doki rozładunkowe oraz 2 bramy z poziomu 0
- Całodobowa ochrona nieruchomości
- Nieruchomość ogrodzona
- Zaaranżowana powierzchnia biurowa
- Możliwość wynajęcia części z oferowanej powierzchni
Powierzchnia do wynajęcia
- Magazyn o powierzchni 19510 mkw.
- Możliwość wynajęcia części z oferowanej powierzchni
Dowiedz się więcej

