AXI IMMO / Magazyny / Trójmiasto / Gdańsk /
Magazyny na wynajem Gdańsk w CityPoint Gdańsk, blisko portu
Powierzchnie magazynowe, produkcyjne i biurowe – wysoki standard, ekologiczne rozwiązania, Gdańsk Przejazdowo
Nowoczesne magazyny na wynajem Gdańsk Przejazdowo, w CityPoint Gdańsk w północnej Polsce.
Ten nowoczesny kompleks magazynowo-produkcyjny z częścią biurową oferuje wysoką jakość powierzchni składowej oraz zaawansowane rozwiązania ESG.
Komlpes magaynowo-produkcyjny zlokalizowany jest w Przejazdowie (Gdańsk – Przejazdowo), z dogodnym dostępem do portu, obwodnicy Trójmiasta oraz lotniska.
Powierzchnia magazynowa Idealnie odpowiada na potrzeby najemców z sektora dystrybucji, lekkiej produkcji oraz składowania.
Magazyny wysokiego składowania zostały zaprojektowane z myślą o wymagających najemcach. Wysokość składowania od 10 do 12 m, bezpyłowa posadzka o nośności od 5 do 7 T/m², siatka słupów 24 x 12 m, doki hydrauliczne oraz bramy z poziomu „0” umożliwiające wygodny rozładunek i załadunek towarów.
Nowoczesne magazyny na wynajem Gdańsk Przejazdowo z dobrym dojazdem do portu
Wysokość składowania 10/12 m
Nośność posadzki 5/7 T/m²
Siatka słupów 24 x 12 m umożliwiająca elastyczne zagospodarowanie powierzchni
26 doków hydraulicznych oraz 6 bram z poziomu „0”
Zwiększony dostęp światła dziennego dzięki świetlikom dachowym i automatycznemu systemowi LED
Ogrzewana hala z możliwością podłączenia do sieci ciepłowniczej
Nowoczesne rozwiązania ESG (fotowoltaika, pompy ciepła, zielone fasady)
Certyfikacja BREEAM Excellent
Powierzchnie magazynowo-biurowe
Dostępne powierzchnie biurowe o wysokim standardzie z opcją aranżacji pod potrzeby najemcy
Atrakcyjna lokalizacja magazynów w rejonie Przejazdowa, blisko portu, obwodnicy Trójmiasta oraz lotniska.
Lokalizacja
Magazyny zlokalizowane w południowo-wschodniej części Gdańska, w rejonie Przejazdowa.
Doskonałe warunki dla dystrybucji lokalnej, krajowej i międzynarodowej.
Atrakcyjne położenie powierzchni magazynowo-produkcyjnych w bezpośrednim sąsiedztwie portu,
Lokalizacja magazynu przy obwodnicy Trójmiasta doskonała dla wygodnej logistyki.
Dobry dojazd do lotniska.
Dane techniczne
- Ilość budynków2
- Możliwość prowadzenia produkcjiTAK
- CertyfikatTAK
- Wysokość składowania (m)12
- Nośność posadzki5
- Siatka słupów24x12
- Bocznica kolejowaNIE
- Czy dostępna jest powierzchnia biurowaNIE
- Odporność ogniowa>4000
- DokiTAK
- Bramy z poziomu zeroTAK
- Chłodnia / mroźniaNIE
- Powierzchnia biurowa (m2)-
- Minimalna powierzchnia (m2)1700
- Świetliki dachoweTAK
- TryskaczeTAK
- MonitoringTAK
- OchronaNIE
- ID ofertymp12509
Deweloper
Renomowany deweloper działający na rynku nieruchomości komercyjnych.
Odległości
Dane rynkowe
Województwo pomorskie, z głównymi centrami magazynowymi w Trójmieście, umacnia swoją pozycję jako jeden z najdynamiczniejszych rynków północnej Polski. Lokalizacja przy głównych szlakach tranzytowych oraz bliskość portów morskich i terminali przeładunkowych sprawia, że region jest preferowany przez międzynarodowych operatorów logistycznych, firmy produkcyjne oraz sektor e-commerce.
W I połowie 2025 roku popyt brutto na powierzchnię magazynową w Pomorskiem wyniósł 160 tys. m², co plasuje region w środku stawki głównych województw magazynowych w kraju. Większość transakcji stanowiły nowe umowy najmu i ekspansje, a rynek wykazuje duże zróżnicowanie najemców – od operatorów 3PL (m.in. 7R Park Gdańsk III – 80 tys. m²), przez firmy handlowe i produkcyjne aż po e-commerce.
Nowa podaż powierzchni magazynowej dostarczona na Pomorzu w I połowie 2025 roku wyniosła 69 tys. m² – region pozostaje aktywny, chociaż tempo inwestycji spowalnia wobec wcześniejszych lat, a duża część nowych projektów realizowana jest na zasadach pre-let. W budowie na koniec czerwca było 172 tys. m², z czego największe inwestycje to 7R Park Gdańsk III oraz Panattoni Park Tricity South II.
Na koniec czerwca 2025 roku poziom pustostanów w województwie pomorskim wyniósł 10,7%, co oznacza wzrost o 3,6 p.p. r/r i jest najwyższym poziomem dostępności spośród rozwiniętych regionów w Polsce. To efekt oddania nowych, częściowo spekulacyjnych inwestycji oraz zwolnień powierzchni przez najemców 3PL w ciągu ostatnich kwartałów – ostatni raz podobny poziom dostępności notowano w regionie w 2015 roku. Stawki ofertowe za nowe powierzchnie typu big-box oscylują od 4,20 do 5,25 EUR/m²/m-c. Stabilność czynszów bazowych i efektywnych ułatwia negocjacje i zachęca do długoterminowych umów.
Najważniejsze grupy najemców w regionie to operatorzy logistyczni, sieci handlowe, e-commerce oraz produkcja i dystrybucja. Wśród największych transakcji na Pomorzu znalazły się inwestycje i najmy w parkach Gdańska oraz Gdyni. Wysoki poziom dostępności powierzchni sprzyja inwestycjom typu last mile oraz elastycznym relokacjom. Pomorskie należy do rynków, gdzie coraz więcej transakcji dotyczy przedłużeń i renegocjacji kontraktów, co wpisuje się w trend ogólnokrajowy.
Powyższe dane pochodzą z raportu AXI IMMO Rynek magazynowy w Polsce I połowa 2025 roku.


Kontakt
Katarzyna Głodowska
Senior Advisor Industrial & Logistics









































