Deweloper rozszerzył również umowy z dotychczasowymi klientami. – Pierwsze trzy miesiące roku były dla Segro wyjątkowo intensywne – mówi Magdalena Szulc, dyrektor Segro na Europę Centralną. – Skupiliśmy się na rozwoju istniejących lokalizacji, jak również na poszerzaniu zakresu naszej działalności o nowe, obiecujące lokalizacje, takie jak Wrocław i Gdańsk, w których odnieśliśmy już pierwsze sukcesy – dodaje Szulc.

Deweloper rozpoczął już prace przygotowawcze pod budowę Segro Industrial Park Wroclaw. W ramach pierwszej fazy projektu o powierzchni 7 tys. mkw. powstanie terminal typu cross-dock dla jednej z wiodących firm kurierskich w Europie – DPD. Deweloper podpisał również długoterminową umowę z DB Schenker Logistics na realizację obiektu BTS o powierzchni 5,3 tys. mkw. w ramach Segro Logistics Park Gdańsk. Poza nowymi lokalizacjami firma rozwija również istniejące parki w Poznaniu i Strykowie, w ramach których dostarczy 17 tys. mkw. powierzchni jeszcze w tym roku.

Ponadto Segro przedłużyło umowy z istniejącymi najemcami na łącznie 41,5 tys. mkw. powierzchni: 25 tys. mkw. w Tulipan Park Stryków, kolejne 9,6 tys. mkw. w Segro Business Park Gliwice oraz 7 tys. mkw. w ramach Tulipan Park Poznań.

Źródło: www.propertynews.pl