Dział inwestycyjny AXI IMMO wzmocniony, dołącza Jakub Grabara
Jakub Grabara dołącza do największej polskiej firmy doradczej AXI IMMO i wzmacnia dział rynków kapitałowych na stanowisku Associate Director.

Największa polska firma doradcza AXI IMMO rozwija dział Rynków Kapitałowych. Z początkiem listopada 2023 r. stanowisko Associate Director w Dziale Rynków Kapitałowych objął Jakub Grabara, który będzie odpowiedzialny za obsługę transakcyjną tj. pozyskiwanie, a także zakup i sprzedaż nieruchomości komercyjnych.
Grzegorz Chmielak, Dyrektor Działu Rynków Kapitałowych i Wycen, AXI IMMO, mówi „Jakub ostatnio był zaangażowany w wiele transakcji na rynku inwestycyjnym w Polsce. Jestem przekonany, że jego bogata wiedza oraz doświadczenie w zakresie aktualnych potrzeb i oczekiwań Klientów stanie się cennym wsparciem dla naszego zespołu. Dołączenie Jakuba to również wyraźny sygnał, że AXI IMMO zamierza z jeszcze większym zaangażowaniem rozwijać swoją działalność i oferować bardziej zdywersyfikowane usługi w obszarze doradztwa transakcyjnego, na rynkach kapitałowych”.
Jakub Grabara dołączył do działu Rynków Kapitałowych AXI IMMO w listopadzie 2023 r. na stanowisko Associate Director. Jakub posiada ponad pięcioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. W AXI IMMO będzie odpowiedzialny za doradztwo inwestycyjne, prowadzenie procesów sprzedaży i zakupu projektów inwestycyjnych oraz pozyskiwanie Klientów. W jego dotychczasowej karierze doradzał m.in. REICO IS ČS, Generali Real Estate, FLE GmbH czy LeadCrest Capital Partners. Jakub jest absolwentem Zarządzania w Akademii Leona Koźmińskiego.
O AXI IMMO
AXI IMMO oferuje usługi doradcze w zakresie nieruchomości komercyjnych, w tym: wynajem i zarządzanie powierzchniami magazynowymi i biurowymi, wyceny nieruchomości, a także zakup i sprzedaż gruntów inwestycyjnych. W ramach oferty firma świadczy usługi zarządzania łańcuchami B2B i B2C. Największym atutem AXI IMMO jest połączenie międzynarodowych standardów obsługi z rzetelną znajomością rynku lokalnego.
Więcej informacji o AXI IMMO na www.axiimmo.com
Ostatnie artykuły
16 kwietnia 2026
Rosnące koszty fit-outu zmieniają strategie najemców i właścicieli
Koszty wykończenia biur rosną, a gotowe powierzchnie znikają z rynku. Jakie są realne scenariusze związane z budżetami od deweloperów?
15 kwietnia 2026
AXI IMMO wzmacnia dział powierzchni przemysłowych i logistycznych. Do zespołu dołącza Katarzyna Myjak
Katarzyna Myjak obejmuje stanowisko Senior Business Advisory Manager
31 marca 2026
Biuro serwisowane – kiedy to właściwy model na wynajem biura
Planujesz wynająć biuro? Poznaj kluczowe różnice między biurem serwisowanym a tradycyjnym. Dowiedz się, które rozwiązanie jest bardziej opłacalne dla Twojej firmy.
30 marca 2026
AXI IMMO doradza firmie Bel-Pol w wynajmie 5600 mkw. pow. logistycznej w Panattoni Park Warsaw North III
Nowoczesna powierzchnia logistyczno-magazynowa w północno-wschodniej aglomeracji warszawskiej dla Bel-Pol



