Firma HRX Poland Sp. z o. o. zajęła ok. 1 200 m2 powierzchni w kompleksie SEGRO Business Park Warsaw, Żerań.

HRX Poland Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku logistycznym od 1988 roku. Firma prowadzi działalność w Finlandii, Rosji, Szwecji, Estonii, Polsce, na Litwie i na Łotwie. HRX posiada zaplecze techniczne oraz lokalne zasoby, które gwarantują profesjonalne dostarczanie przesyłek międzynarodowych. Operator oferuje klientom unikalne rozwiązania logistyczne z wykorzystaniem najnowszych technologii i procesów, dysponuje m.in. nowoczesnymi terminalami w krajach bałtyckich. Jego globalna sieć współpracy obejmuje najlepszych partnerów logistycznych z zakresu transportu drogowego, lotniczego i morskiego. W nowej siedzibie HRX zajmuje łącznie ok. 1 200 m2 powierzchni, z czego prawie 1 000 m2 to A-klasowy magazyn wysokiego składowania, pozwalający na przechowywanie towarów do 10 metrów wysokości, a ponad 200 m2 stanowi część biurowo-socjalna o wysokim standardzie.

„Wybór lokalizacji w ramach SEGRO Business Park Warsaw, Żerań ma związek z poszerzeniem działalności firmy. Powierzchnie, które obecnie wynajmujemy, dają nam możliwość zaoferowania klientom nowej usługi magazynowania towarów. Jesteśmy firmą transportową, świadczącą ekspresowe usługi z dostawą na terenie Litwy, Łotwy, Estonii, Szwecji, Rosji oraz Finlandii. Kompleks SEGRO Business Park Warsaw, Żerań dzięki swojemu dogodnemu położeniu, także ze względu na brak ograniczeń dla ruchu TIR-ów, jest dla nas optymalną siedzibą. Pozwala na jeszcze szybsze działanie i tym samym na podniesienie jakości naszych usług. W ramach dodatkowych udogodnień SEGRO zaopatrzyło wynajmowane przez nas powierzchnie w większą liczbę bram rozładunkowych, co znacząco usprawni naszą pracę.” – mówi Justyna Sznejder, Specjalista ds. Handlowych HRX Poland Sp. z o.o.

„Aglomeracja warszawska od lat zalicza się do najpopularniejszych lokalizacji na polskim rynku magazynowym. Poza korzystnym usytuowaniem przy tranzytowych trasach szybkiego ruchu S8 i S7, rejon posiada także rozwiniętą infrastrukturę, umożliwiającą szybką komunikację we wszystkich najważniejszych kierunkach. SEGRO Business Park Warsaw, Żerań przyciąga najemców nie tylko ze względu na dogodne położenie, ale również z uwagi na wysoki standard oferowanych przez SEGRO powierzchni oraz elastyczne podejście do oczekiwań stawianych przez naszych klientów.” – dodaje Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

Źródło: Segro.