Bać-Pol uruchamia gdański oddział w centrum logistycznym 7R Logistic

Grupa Kapitałowa Bać-Pol otworzyła na terenie parku logistycznego Gdańsk-Kowale 2 należącym do 7R Logistic w Gdańsku pierwszy oddział na Pomorzu. Firma wynajęła 4,8 tys. mkw. powierzchni magazynowej i 300 mkw. powierzchni biurowej.


29 listopada 2012
Monika Rykowska
7R Logistic Gdańsk
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

„Wybudowane przez nas Centrum Logistyczne 7R Logistic Gdańsk Kowale o łącznej powierzchni najmu sięgającej 25 tys. kw. zostało skomercjalizowane w rekordowym tempie. Nasze centrum zapełniło się samymi światowej klasy firmami w 3 miesiące od oddania do użytku tej lokalizacji. To świadczy o trafionej inwestycji, a Grupa Kapitałowa Bać-Pol jest naszą „wisienką na torcie” i nagrodą za ciężką pracę. To nas motywuje do dalszych inwestycji, tym razem skupimy się na południu Polski.” – mówi Ryszard Gretkowski, v-ce prezes zarządu 7R Logistic SA.

W tym roku GK Bać-Pol dokonała także przejęcia największej w Małopolsce hurtowni spożywczej Hanpol z Niepołomic. Dzisiaj nie budujemy magazynów, lecz poszukujemy atrakcyjnej lokalizacji do wynajęcia. Strategicznie unikamy inwestycji w nieruchomości, aby cały potencjał finansowy koncentrować na podstawowym biznesie, czyli na budowaniu rozwiązań organizacyjnych i systemów dystrybucji – wyjaśnia Leszek Bać prezes Grupy Kapitałowej Bać-Polu.

Źródło: www.propertynews.pl

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com