W wyniku umowy spółka Azymut, która obecnie użytkuje 16 100 mkw. zwiększy wynajmowaną powierzchnię o niemal 5000 mkw. Wraz z dodatkową powierzchnią najemca będzie zajmować 21 000 mkw. na terenie dwóch budynków.

Ogólnopolski System Dystrybucji Wydawnictw Azymut Sp. z o.o. jest najemcą parku Segro w Strykowie od stycznia 2007 roku, gdzie zajmuje ponad 9600 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej na terenie budynku A oraz 6500 mkw. w budynku F. Z uwagi na swój dynamiczny rozwój firma zdecydowała się na zwiększenie użytkowanej w budynku A powierzchni o dodatkowe 4844 mkw., z przeznaczeniem na magazyn z niewielką częścią biurową.  – Firma Azymut jest naszym wieloletnim najemcą. Cieszymy się, że planując swoją ekspansję spółka zdecydowała się pozostać w Tulipan Park Stryków. Decyzja o przedłużeniu współpracy oznacza, że nasz klient docenia zarówno znakomite warunki przestrzenno-lokalizacyjne parku, jak również wysoką jakość obsługi, którą Segro zapewnia swoim najemcom – mówi Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny Segro.

Długoterminowy kontrakt z Segro został podpisany w czerwcu bieżącego roku. Powierzchnia wynajęta przez spółkę Azymut zostanie przekazana do użytku w II kwartale 2013 roku.

Tulipan Park Stryków jest największym centrum logistycznym Segro w Europie Centralnej. Inwestycja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2. Docelowo park zaoferuje 400 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej, produkcyjnej i biurowej, z czego zrealizowano już ponad 180 000 mkw.

Źródło: www.propertynews.pl