Magazyn z obsługą logistyczną, rejon Kraków, przy autostradzie A4

magazyn z obsługą logityczną rejon Kraków Niepołomice poleca AXI IMMO

Powierzchnie magazynowe blisko Krakowa

Powierzchnia - 37000 m2
Średnia cena w regionie: / m2
woj. małopolskie, Kraków
ID oferty: mp12214
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Wchodząca w portfolio Maszoński Group, spółka MCG EastBridge wynajmie blisko 37,000 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w GLP Kraków Logistics Centre III. Lokalizacja posiada ogromny potencjał logistyczny z uwagi na dostęp do autostrady A4 stanowiącej część III transeuropejskiego korytarza transportowego.

Lokalizacja

  • Magazyn zlokalizowany jest w Niepołomicach koło Krakowa,
  • 4 minuty jazdy od trasy A4, 23 km od Krakowa i 100 km od Katowic.

Atuty nieruchomości

  • MCG EastBridge dostarcza kompletne rozwiązania w zakresie magazynowania i dystrybucji towarów.
  • W ofercie znajduje się zarówno magazynowanie krótkoterminowe oraz długoterminowe, połączone z usługami konsolidacji i dekonsolidacji przesyłek a także komisjonowania.
  • Firma realizuje projekty, dedykowane zarówno dużym międzynarodowym koncernom jak również mniejszym firmom, dla których istotna jest optymalizacja budżetów oraz jakość usług logistycznych.

Deweloper nieruchomości

  • GLP to wiodąca międzynarodowa firma specjalizująca się w strefie przemysłowej. Dostarcza swoje usługi od ponad 30 lat.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Dowiedz się więcej

Marta Nowik AXI IMMO
Marta Nowik
+48 725 pokaż numer
marta.nowik@axiimmo.com

Napisz do nas, jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Proszę podać nazwę firmy
Proszę podać prawidłowy email

Jako Administrator danych firma AXI IMMO Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa, dbając o Twoją prywatność, prosimy Cię o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych. Używamy plików cookie do przechowywania i dostępu do informacji, w celu dostarczenia, obsługi i ulepszania naszych usług i reklam. Jeśli wyrażasz zgodę, będziemy personalizować wyświetlaną Ci zawartość i reklamy w witrynach internetowych. Możesz wybrać "Zamykam", aby zgodzić się na te działania. Przetwarzamy dane w celu użycia danych geolokalizacji i urządzenia na potrzeby identyfikacji, pomiaru preferencji odwiedzających naszą stronę. Ma to na celu przechowywanie informacji na urządzeniu i dostęp do nich, a także dostarczanie spersonalizowanych reklam i zawartości, wykonywanie pomiarów dotyczących reklam i zawartości, tworzenie wyników analiz odbiorców. Przysługuje Ci prawo do dostępu Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wycofania zgody na przetwarzanie.

Zgoda jest wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych (newsletter, raporty rynkowe, aktualności z rynku nieruchomości komercyjnych oraz dostępnych usługach i projektach prowadzonych przez Axi Immo Group Sp. z o.o.).

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Podaj prawidłowy wynik działania
Wyślij