Projekt BTS dla operatora logistycznego Ebrex w Szwecji – międzynarodowe doradztwo AXI IMMO

Ebrex wynajął 12 000 mkw. powierzchni magazynowo - biurowej w miejscowości Örebro w Szwecji. Dedykowany pod potrzeby najemcy obiekt BTS buduje firma Logistic Contractor. AXI IMMO kompleksowo wsparło klienta w procesie najmu.


5 listopada 2018
Monika Rykowska
Projekt BTS dla operatora logistycznego Ebrex w Szwecji Międzynarodowe doradztwo AXI IMMO
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Firma Ebrex jest międzynarodowym operatorem logistycznym świadczącym kompleksowy zakres usług transportowych a także spedycyjnych i logistycznych oraz zajmuje się produkcją innowacyjnych opakowań przeznaczonych dla przemysłu. Firma ma swoje oddziały w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii, Turcji, Rosji, Szwecji a także w Polsce. Ebrex specjalizuje się w obsłudze firm z branży motoryzacyjnej.

Ebrex w centrum dystrybucyjnym w Szwecji

W ramach wygranego przetargu na świadczenie usług logistycznych dla jednego z największych międzynarodowych producentów z branży motoryzacyjnej i potrzeby sprawnej obsługi klienta, firma Ebrex uruchomi nowe centrum dystrybucyjne w Szwecji. Nowy magazyn dla logistyka powstanie w mieście Örebro. Ebrex będzie dysponował w nowym obiekcie powierzchnią 12 000 mkw., z czego 300 mkw. będzie zajmowała część biurowo – socjalna. Ebrex w transakcji wspierała firma doradcza AXI IMMO, z którą operator logistyczny współpracuje od wielu lat.

„Dla naszego klienta kluczowym aspektem zdefiniowanym już na poziomie przetargu, warunkującym sprawny proces realizacji łańcucha dostaw była lokalizacja centrum dystrybucyjnego. Wybrana została miejscowość Örebro, ponieważ to jeden z największych punktów logistycznych w Szwecji oraz strategiczne centrum dystrybucyjne na Skandynawię. Nowy magazyn oprócz strategicznej lokalizacji, jest budowany z myślą o indywidualnych potrzebach i specyfice obsługi klienta z branży motoryzacyjnej.” – komentuje Tomasz Łysiak, Dyrektor Operacyjny w Ebrex.

Międzynarodowe doradztwo AXI IMMO dla Ebrex

Z firmą Ebrex współpracujemy od dawna i cieszymy się, że mogliśmy doradzać klientowi w tej międzynarodowej transakcji.” – komentuje Wojciech Waryś, Partner Industrial & Logistic w AXI IMMO.

Najemca zdecydował się na lokalizację obiektu w ważnej dla szwedzkiej logistyki lokalizacji. Projekt BTS będzie położony zaledwie 3,5 km od tras europejskich E18 i E20, a także w pobliżu terminala kolejowego i lotniska, zapewniając klientowi efektywną sieć dystrybucji w skali kraju, ale również w ramach łańcucha dostaw w Europie.” – dodaje Renata Osiecka, Partner Zarządzająca w AXI IMMO.

BTS od Logistic Contractor

Logistic Contractor specjalizuje się w projektowaniu i budowaniu obiektów logistycznych. Firma tworzy indywidualnie rozwiązania logistyczne dopasowane do potrzeb danego klienta. Logistic Contractor działa w całej Szwecji a także posiada filie w Norwegii i Danii.

Firma Logistic Contractor jest częścią Wästbygg Gruppen AB, która jest jedną z największych firm budowlanych i deweloperskich w Szwecji, posiadającą dogłębną wiedzę w zakresie tworzenia miejsc do pracy, życia i rozrywki. Firma Wästbygg założona w 1981 roku i obecnie ma biura w Göteborgu, Sztokholmie, Malmö, Jönköping, Borås i Varberg.

AXI IMMO Group prowadzi aktywną działalność międzynarodową współpracując z europejskimi i światowymi organizacjami oraz towarzystwami specjalistycznymi. Więcej o międzynarodowym doradztwie AXI IMMO czytaj tutaj.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com