AXI IMMO pozyskało kolejnego najemcę dla Centrum Kowale w Trójmieście. Drogeria Natura, jedna z największych sieci kosmetycznych w Polsce, wynajęła 251 mkw. AXI IMMO zajmuje się komercjalizacją centrum na wyłączność.

Drogeria Natura  – ogólnopolska sieć kosmetyczna, w Centrum Kowale zajmie powierzchnię na parterze w głównym pasażu, tuż za apteką i salonem optycznym. Obecnie sieć liczy ok. 250 sklepów w mniejszych miejscowościach powyżej 20 000 mieszkańców i w dużych aglomeracjach.

Pierwsze sklepy w Centrum Kowale, w tym supermarket Tesco, zostaną otwarte już dziś 31 października br. Event otwarcia z atrakcjami dla klientów inwestor zaplanował na 6 grudnia br.

W Centrum Kowale znajdą się następujące sklepy oraz punkty usługowe: hipermarket Tesco, restauracja Ganesh, sieć odzieżowa Pepco, sklep z produktami dla zwierząt Zoolandia, apteka Familia, punkt prasy Kolporter, salon optyczny Main Optic, pralnia Ekolaguna, punkt z usługami krawieckimi, salon fryzjersko-kosmetyczny, sklep i serwis komputerowy, sklep i serwis telefonów komórkowych Fonka GSM, usługi szewskie i dorabianie kluczy Key GDA, kwiaciarnia Oliwagart, piekarnio-cukiernia Czernis oraz kawiarnia Rot Cafe. W części biurowej będzie zlokalizowana przychodnia Centrum Diagnostyki Medycznej Endomed.

Zależało nam, aby wśród najemców znalazły się branże i usługi, które będą spełniały wszystkie bieżące potrzeby okolicznych mieszkańców. Udało się zrealizować te założenia – powiedziała Renata Osiecka, Partner Zarządzająca AXI IMMO. Cieszymy się, że wśród najemców Centrum Kowale znalazła się Drogeria Natura. Sieć będzie doskonałym uzupełnieniem oferty w kategorii zdrowie i uroda  – dodał Tomasz Tymiński, szef działu Retail AXI IMMO.

 O Centrum Kowale

Centrum Kowale to inwestycja typu convenience shopping center na terenie Trójmiasta. Centrum powstało w szybko rozwijającej się dzielnicy Kowale, zamieszkałej przez ok. 39 000 osób, wśród dużych osiedli mieszkaniowych. Kompleks położony jest przy ulicy Staropolskiej, w pobliżu obwodnicy trójmiejskiej S6 oraz bezpośrednio przy drodze nr 221. Łącznie powierzchnia handlowo-usługowa i biurowa obiektu to 6 200 mkw. Do dyspozycji klientów są 162 miejsca parkingowe.