Grupa AXI IMMO została uznana za Najlepszą Lokalną Agencję Nieruchomości Roku 2021 w prestiżowym konkursie CIJ Awards Poland 2021. To dziewiąte z rzędu uznanie jako najlepszej agencji na lokalnym rynku nieruchomości, jest wyróżnieniem i jednocześnie potwierdzeniem pracy na najwyższym poziomie niezmiennie od 2012 roku.

Renta Osiecka i Anna Głowacz AXI IMMO nagroda CIJ Awards 2021

Dziękujemy za zaufanie naszym Klientom i Partnerom Biznesowym.

Ceremonia wręczenia nagród w 31 kategoriach odbyła się 4 listopada w hotelu Raffles Europejski w Warszawie podczas 20. uroczystej gali Polish CIJ Awards. Konkurs ten organizowany od 2002 roku przez Roberts Publishing Media Group, wydawcę CIJ, jest najdłużej organizowanym w Polsce konkursem w kategorii nieruchomości komercyjnych.

Konkurs CIJ uwzględnia 7 głównych kategorii: Development, Transactions, Services, Enviroment, Management, Creative Spirit, Grand Finale, a w nich podkategorie dla najlepszych w danej dziedzinie na lokalnych, regionalnych i międzynarodowych rynkach nieruchomości. Po przeprowadzonych głosowaniach Jury oraz głosowaniu online, wśród ośmiu nagrodzonych w kategorii Usługi (Services) AXI IMMO została wybrana jako najlepsza w kraju agencja nieruchomości.

W konkursie zostali nagrodzeni także m.in. Echo Investment za najlepszą inwestycję mieszkaniową roku uznano Apartamenty przy Warzelni, tytuł Najlepszy Projekt Biurowy Roku zdobyła firma Ghelamco za 202-metrową inwestycję Warsaw Unit, zaś tytuł Best Retail Development zdobyła inwestycja Browary Warszawskie od Echo Investment. Deweloper Panattoni otrzymał tytuł  Najlepszego Projektu Logistyczno-Magazynowego Roku dla BTS Amazon Świebodzin, obiektu o powierzchni 200 000 mkw. z certyfikatem BREEAM International New Construction na poziomie „Excellent”. Najlepszym Dziedzictwem (Przebudowa) Projekt Roku została Fabryka Norblina dostarczony przez Capital Park na warszawskiej Woli.

Ponadto zwycięzcy w każdej kategorii otrzymali awans do nagrody Best of the Best HOF Awards w 2022 roku, gdzie tylko zwycięska elita zostanie zaprezentowana z 10 innych krajów z całej Środkowej i Południowo-Wschodniej Europy.