Centrum Handlowe Kowale powstanie przy ulicy Staropolskiej w pobliżu obwodnicy trójmiejskiej S6 oraz bezpośrednio przy drodze nr 221. Centrum zlokalizowane będzie w sąsiedztwie dzielnic zamieszkałych przez około 40 000 mieszkańców, w dynamicznie rozwijającej się części Trójmiasta.

AXI IMMO, prócz już pozyskanych najemców: sieci hipermarketów Tesco i restauracji Genesh, prowadzi zaawansowane rozmowy z kilkoma potencjalnymi najemcami z różnych branż. Szczegóły transakcji zostaną przedstawione wkrótce.

Restauracja GANESH w CH Kowale

„Ważnym elementem oferty w obiektach typu Convenience Shopping Center, jakim jest Centrum Handlowe Kowale, jest oferta usługowa, w szczególności najemcy z branży gastronomicznej. Współpraca z siecią restauracji GANESH jest trafnym uzupełnieniem projektu” – powiedziała, Renata Osiecka, Dyrektor Zarządzający AXI IMMO.

„Sieć GANESH cieszy się ogromną popularnością w Warszawie i Łodzi, gdzie mieszkańcy z różnych części miasta przyjeżdżają, aby spróbować specjałów kuchni indyjskiej. Jestem przekonana, że w przypadku pierwszego lokalu sieci GANESH w Trójmieście będzie podobnie” – dodała, Renata Osiecka, Dyrektor Zarządzający AXI IMMO.

W ofercie restauracji GANESH znajduje się potrawy tradycyjnej kuchni indyjskiej. Sieć pojawiła się na rynku w 2006 roku. Każda z restauracji odznacza się charakterystycznym dla klimatu Indii, orientalnym wystrojem. W zależności od lokalu, menu główne poszerzane jest o dodatkowe pozycje z kuchni fusion. Restauracja w CH Kowale będzie pierwszą Trójmiejską inwestycją Tapindera Sharma, właściciela sieci.

„Kuchnia indyjska cieszy się coraz większą popularnością wśród Polaków, zdobywa coraz szersze grono zwolenników, a kolejne propozycje kulinarne przyjmowane są z entuzjazmem, czego najlepszym potwierdzeniem jest rozwój naszej sieci. Naszymi klientami są osoby w różnym wieku: młodzież, rodziny z dziećmi czy klienci biznesowi” – powiedział, Tapinder Sharma, właściciel sieci GANESH.

Lokalizacja w sąsiedztwie dzielnic mieszkalnych i dobry dojazd były ważnymi czynnikami, które zadecydowały o wyborze Centrum Handlowego Kowale na miejsce naszej nowej restauracji” – tłumaczy, Tapinder Sharma, właściciel sieci GANESH.