Doradztwo i reprezentacja właścicieli nieruchomości gruntowych przy sprzedaży dla dewelopera w Tarnowie Podgórnym.

AXI IMMO na podstawie zapotrzebowania dewelopera, doradzało i reprezentowało właścicieli nieruchomości gruntowych przy sprzedaży gruntów w Tarnowie Podgórnym dla międzynarodowego dewelopera nieruchomości komercyjnych, firmy Panattoni.

Specyfika inwestycji magazynowej jest obwarowana wieloma warunkami, które musi spełniać teren, na którym zostanie wybudowana. Bazując na swoich wieloletnich doświadczeniach reprezentowaliśmy właścicieli terenów w procesie sprzedaży gruntów sąsiadujących ze sobą, aby w efekcie dostarczyć teren wymagany przez dewelopera w tej lokalizacji.

Współpraca i reprezentacja właścicieli nieruchomości gruntowych i dostarczenie odpowiadającej inwestorowi powierzchni pod centrum magazynowe było dla nas priorytetem. Jesteśmy pewni, że ta inwestycja pozytywnie wpłynie na rozwój regionu. – mówi Renata Osiecka, Partner Zarządzająca AXI IMMO.

Rozwiązania

  • Lokalizacja: Tarnowo Podgórne
  • Powierzchnia: 137 000 mkw.
  • Klient: Reprezentacja właścicieli gruntów pod projekt dewelopera Panattoni
  • Sektor: Logistyka
  • Rodzaj umowy: Big-Box
  • Rodzaj powierzchni: Magazynowa

Zakres usług

W ramach naszych usług przeprowadziliśmy poszukiwanie dostępnych nieruchomości na podstawie wymagań dewelopera. Przeprowadziliśmy negocjacje umów, a także koordynowaliśmy pozyskiwanie dokumentów. W końcowym etapie koordynowaliśmy działania związanych z zawarciem umowy przyrzeczonej.