Rusza realizacja drugiej fazy kompleksu Green Corner
Skanska rozpoczyna budowę budynku B w kompleksie Green Corner, który zlokalizowany będzie na warszawskiej Woli, u zbiegu ulic Chłodnej i Wroniej, w pobliżu nowo powstającej linii metra.
Całkowita powierzchnia najmu w nowej części biurowca wynosić będzie 13 tys. mkw.
Budowa siedmiopiętrowego kompleksu Green Corner rozpoczęła się w lutym 2011 roku, a jego oddanie do użytku przewidziane jest na grudzień 2012 roku. Budynek został precertyfikowany w systemie LEED na najwyższym, platynowym poziomie.
Źródło: propertynews.pl
Ostatnie artykuły
13 listopada 2025
Coraz więcej planowanych magazynów z pompami ciepła w Małopolsce – czy Kraków ma szansę na miano lidera?
Jak Małopolska wchodzi w erę magazynów bez gazu.
5 listopada 2025
AXI IMMO doradcą Amazon Filters, pierwszego najemcy w CTPark Warsaw Nowy Konik
Nowa fabryka zwiększy możliwości produkcji i magazynowania, jednocześnie umożliwiając szybszą i bardziej elastyczną obsługę klientów w Polsce i całej Europie.
3 listopada 2025
AXI IMMO doradza Rok-Log Logistic w Prologis Park Poznań II
Firma logistyczna wynajmuje blisko 3700 mkw. magazynu w Wielkopolsce.
27 października 2025
Sale & leaseback – model, który tworzy wartość po obu stronach transakcji
Dowiedz się, jak sale & leaseback pozwala firmom uwolnić kapitał z własnej nieruchomości i jednocześnie jest atrakcyjny dla inwestorów.



