Budynek Prologis Park Wrocław III, poprzez dostępność mniejszych modułów magazynowych, już od 650 metrów kwadratowych, oferuje klientom największą elastyczność w wynajmie powierzchni dystrybucyjnej na rynku wrocławskim.

 Ceremonia otwarcia odbyła się pod hasłem „Przestrzeń dla rozwoju biznesu”, które doskonale oddaje korzyści, jakie dają małe moduły biznesowe klientom – możliwość połączenia powierzchni biurowej i magazynowej pod jednym dachem w granicach miasta. Swoją obecnością spotkanie zaszczycili przedstawiciele miejscowych władz, partnerzy biznesowi, klienci i zaproszeni goście.

 „Zaledwie sześć miesięcy od rozpoczęcia prac budowlanych oddajemy pierwszy budynek SBU naszym klientom, który jest już w 75 procentach wynajęty, a pozostała powierzchnia jest przedmiotem negocjacji z potencjalnymi klientami. Jest to fantastyczne osiągnięcie i potwierdzenie słuszności naszej strategii biznesowej we Wrocławiu” – powiedziała Ewa Zawadzka, Head of Land & Development w Prologis.

 Projekt budynku przygotował Jakub Jaszczyński z firmy AMF Konstrukcje Budowlane, zaś generalnym wykonawcą była spółka Goldbeck.

 Prologis Park Wrocław III o powierzchni ponad 148 000 metrów kwadratowych położony jest tuż przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, przy ulicy Granicznej, 7 kilometrów na południowy wschód od Wrocławia i 3,5 kilometra od lotniska.

 Klientami budynku SBU są firmy Active, Getback, Max Fliz, Metalcom, Neuca i Schumacher Packaging.

Źródło: Log24.pl